хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Янукович зганьбився в Брюсселі: поплутав усе на світі

ЯНУКОВИЧ ЗГАНЬБИВСЯ В БРЮССЕЛІ: ПОПЛУТАВ УСЕ НА СВІТІ  Президент Віктор Янукович під час перебування в Брюсселі черговий раз допустив географічний конфуз. Під час запису інтерв'ю каналу "Євроньюз" Янукович переплутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію – з Південною. Це сталося, коли журналіст запитав Януковича, чи визнає Україна незалежність Південної Осетії й Абхазії. "Я висловився у свій час, що ми проти політики подвійних стандартів. Це на прикладі Сербії... Або, вірніше, визнання незалежності Чорногорії... Визнання незалежності Косово", - сказав Янукович. "Ще тоді було зрозуміло, що конфлікти на території заморожених конфліктів будуть тільки загострюватися. І наступний яскравий приклад був приклад Північної Осетії", - додав Янукович, переплутавши Північну Осетію з Південною. "Моя точка зору – ми повинні в черговий раз підкреслити, що міжнародні правила, які мають працювати для усіх, не повинні мати винятків", - додав Янукович. На уточнююче питання, чи готовий Янукович визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії, він відповів: "На сьогоднішній день це питання не стоїть на порядку денному. Ми мали прецедент, якого могли не мати, однак, ми його допустили". Після спілкування президента з "Євроньюс" група супроводу Януковича попросила журналіста при підготовці інтерв'ю до ефіру змонтувати так, щоб цих помилок в остаточній версії не було.

Оригінал статті http://www.pravda.com.ua/articles/2010/03/1/4821508/ 

там є також аудіо. Послухайте. воно того варте

17

Коментарі

11.03.10, 23:50

"Ми мали прецедент, якого могли не мати, однак, ми його допустили".
Чёрте что! Впрочем, Тимошенко тоже так выступала. Речи им пишут на энглизированном (американизированном) русском (украинском)

    21.03.10, 23:50

    а я так тримав кулаки за яника щоб не опозорив хоть вже на посту перзидента всіх нас, а дрянь всетаки нестрималась і понесась в словоблудії

      31.03.10, 23:56

      "Ще тоді було зрозуміло, що к о н ф л і к т и на території заморожених к о н ф л і к т і в будуть тільки загострюватися. І наступний яскравий п р и к л а д був п р и к л а д Північної Осетії",
      Идиотская стилистика.
      Полный идиотизм...

        Гість: galisa

        41.03.10, 23:58

        лучше смеяться. чем бояться

          Гість: Тираъ

          52.03.10, 00:26

          У них, на Западе, - политики тоже ляпы делают.
          Я ни за кого не голосовала.
          Но, торжествовать - не собираюсь.
          А вам должно быть стыдно, господа.
          Неприлично это всё как-то...

            62.03.10, 00:43

            Янек уже просто ассоциируется с бескультурьем, хамством и необразованностью.
            Я тоже не голосовала...
            Все могут что- то ляпнуть, но быть первым лицом государства с таким послужным списком Запад вряд ли допустит у себя....

              Гість: ЮДИФЬ

              72.03.10, 00:55

              Вы все дураки уже тем, что бездарные завистники.

                82.03.10, 08:23

                Далі буде.

                  92.03.10, 08:33

                    Гість: irish-cream

                    102.03.10, 08:41

                    и это только начало.........

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна