хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Окупація мозку

Хотів таке щось конструктивне до виборів почитати... Знайшов, ... !

Як словесні, зображальні й психотронні засоби впливу «гвалтують» людину, обходячи свідомість
Методи прихованого примусу застосовувалися у різних суспільствах упродовж сотень років. У ХХ столітті технології впливу на психіку мас вийшли на небачений рівень: була винайдена пропаганда. Червоні й коричневі пропагандисти довели, що звичайних людей, під відповідним керівництвом, за допомогою суворої дисципліни і масованого психологічного впливу можна схилити до майже дармової праці та до масових злочинів, що сприймалися виконавцями за «благо». Людей безперервно утримували в стані трансу — гаслами, промовами, книжками, піснями, маршами, фільмами, картинами й плакатами. Усяка маніпуляція в корені має економічний зиск: людей заколисують і обкрадають. Коли насилля і брехні забагато — їх перестають помічати. У середині минулого століття було введено новий термін — «психологічна війна», що охоплює купу методів і засобів впливу на людей для зміни їхніх психологічних характеристик (поглядів, переконань, ціннісних орієнтацій, мотивів, установок, а також групових норм та масових настроїв. Це, зокрема, сучасні методи комерційної реклами та державно–політичних стратегій.
Енциклопедія маніпуляцій
Мова ворожнечі
Психотронна зброя

Марія Остерська

67%, 12 голосів

17%, 3 голоси

17%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
16

Коментарі

Гість: Еgor Ivanov

15.02.10, 14:12

Я не дамся! Свой выбор я уже сделал! --- http://blog.i.ua/user/1997894/402815/

    25.02.10, 14:14

    маніпулювати легше заляканими людьми

      Гість: Oldbalance

      35.02.10, 14:16

      "заколисують і обкрадають..."

        45.02.10, 14:27Відповідь на 1 від Гість: Еgor Ivanov

        Я не дамся! Свой выбор я уже сделал! --- http://blog.i.ua/user/1997894/402815/
        А ти впевнений, що не саме цього від тебе й очікували?

          55.02.10, 15:16

          Авжеж, відчуваю спроби українських буржуазних націоналістів маніпулювати свідомістю блоґерів.
          П.С. Статті за посиланнями занадто конспективні. Краще книги С.Кара-Мурзи

            65.02.10, 16:04Відповідь на 5 від фон Терджиман

            "буржуазних націоналістів" - сказано з особливим почуттям. Одразу "совок" згадався. Націоналіст не обов"язково мусить бути буржуазним. в тому сенсі, що націоналіст - це патріот, що діє.

            Книги С.Кара-Мурзи чудові, ви пропонуєте їх викласти на блог?

              75.02.10, 16:11Відповідь на 6 від Perovdupu

              Якраз ъх варто конспектувати, бо занадто розлогы для блогыв.
              У мене э книжечка про методи й прийоми т.зв. "швидкого психоалалызу"- це про, так би мовити, спротив маныпуляцый.(приблизно 100 кбайт та малюнки, тобто схеми, але немаэ часу набивати, проте цыкава книжечка, в Мережы такого немаэ Чомусь якраз про особистий спротив маныпуляцыъ мало матер"ялыв).

                85.02.10, 16:20Відповідь на 7 від фон Терджиман

                Ну схеми треба сканити, бо набивати, то шальоний клопіт.
                Скажу чесно, я вже дещо заінтригований.

                  95.02.10, 16:33Відповідь на 8 від Perovdupu

                  Схеми можна намалювати пейнтом ,як пальцем, вони нескладны. Там йдеться, наприклад ость прощо: людины втокмачують з дитинства "хто кращий: батько чи матыр, кого слухати" ти таке инше... И як наслыдкыв токмачення позбутись (але для чого це полытикам? _ нащо деполытизувати суспыльство?
                  Ось по ФМ крутять пысекнькы протимошенкывськы ,не знаю хто писав и хто спыва, наприклад "я п"ю з твоъх долнь, я ъм з твоъх долонь,.." и "пий мене ъж мене, шаленыънй" и ще ъншы , колись цю касету вже крутили, я не забув, аж двычы крутили. БЮТ маныпулюэ ,ще й як! Наприклад в бютывських газетах, я давно помытив, быльше негативу, ще й на перших шпальтах.
                  Бильше нычого не додам, бо я ж не фахывець.

                    105.02.10, 16:42Відповідь на 9 від фон Терджиман

                    Подібне човгання по вухах та очах віжчуваю щодня!
                    Може викладеш десь в електронному вигляді(хай навіть і без схем)?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна