Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Обери мене (копіпаст-фото)

Запозичено тут: http://pravda.com.ua/articles/4b4de79b2d892/

11

Коментарі

114.01.10, 15:56

е йти матрас ганя, це дурний тон створювати клоуньку й без артпідготовки корчити з себе гуру креативного уг. Самовиразитись своїм основним профілем сциш =комплекси й бздо!

    214.01.10, 16:07

    основного профиля уже давно нет, в бане он ааа всьо ясно.. Ти там заклався з кимось як швидко забанять новий профіль Покищо метод для досягнення цілі цілком кульний Надіюсь не статична айпі, бо доексперементуєшся до супер моцної бані, потім адмінам в двері стукати прийдеться чолом, а вони іноді в "танку"

      314.01.10, 16:47Відповідь на 2 від ДімкаLvivsky

      Я тебе не зрозумів

        414.01.10, 19:38Відповідь на 3 від Тарас Токар

        Я тебе не зрозумівМої репліки були адресовані якомусь клону "_МатрицААгня_", а де він дівся? Це був твій? Ти його того, поудаляв? Бо в мене якраз був настрій з ним пофлудити
        Я тебе тож таво.. незрозумів
        непарся, такі конфузи в просторах віртуалу трапляються частенько

          514.01.10, 19:57

            614.01.10, 21:18

              715.01.10, 01:49

                815.01.10, 15:35

                  Гість: RALF007

                  923.01.10, 09:31

                  Янукович –Президент Украины. Пророчество 2007г.!

                  скажу вам не человеческое, а Божье ведение, и скажу Божью волю о Президенте Украины. Им станет В.Янукович! Аминь! Хотите ли вы этого, или не хотите. Господь этого хочет и поэтому так и будет! В.Янукович займёт этот пост, предуготовленный для него, и вырванный силой князя этого мира, Помаранчевой революцией, из под него, но… . Но… . Князь тьмы может навредить, но отменить, увы! В.Янукович займёт пост Президента Украины и это время будет периодом духовного подъёма, для народа Украины и да для многих народов, которые уразумеют духовную сущность Помаранчевой революции, то есть - какой дух стоял за организацией этого переворота. Народы поймут то, что Дух Вечного Революционера - организатор и вдохновитель этой революции
                  Георгий-Илия