хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Імперський маразм

Дозволив собі самочинно проілюструвати статтю Петра МАСЛЯКА. В усьому іншому  - без змін.

В цей час, коли ми з вами сидимо біля дисплеїв комп’ютерів і длубаємося в Інтернеті, в "братній" Росії тисячі людей з вищою освітою і науковими ступенями, об’єднані в інститути, проблемні лабораторії і тимчасові "творчі" колективи, взявши в долоні голови 24 години на добу думають, яку б це ще біду, нещастя і взагалі будь-яку "каку" можна було б зробити для України і українців.

Для цього з державного бюджету і всіляких фондів виділяються мільярди рублів. І це не пустопорожня балаканина. Як професійний геополітик я знаю про що пишу.


13

Коментарі

Гість: battcat

13.12.09, 17:02

в "братній" Росії тисячі людей з вищою освітою і науковими ступенями, об’єднані в інститути, проблемні лабораторії і тимчасові "творчі" колективи, взявши в долоні голови 24 години на добу думають, яку б це ще біду, нещастя і взагалі будь-яку "каку" можна було б зробити для України і українців. -

да, кому вынах... надоть?! сами сдохните иле в своём дерьме утоните. россии надо будет подумать только об ассеннизации и рекультивации территории после такого дерьма.

    23.12.09, 17:14Відповідь на 1 від Гість: battcat

    Сумно коли діти мало читають, мало знають... Незнання плюс вікова гармональна нестабільність породжує агресію та нігілізм.... Заспокоює те, що багатьом з таких діточок подобаються кицьки...

      33.12.09, 17:18

      М-да.. Упаси нас Бог от таких "геополитиков". И хорошо, что пишут свои "учебники" и "статьи" они большей частью в стол. И мало кто читает этот желчный бред несчастного человека.

        43.12.09, 17:31Відповідь на 3 від Коринфянин

        З радістю хотів би з вами погодитись. Проте!... Цей "желчный бред", насправді, сумна реальність. Хто жив при совдепії мене зрозуміє.

          Гість: Oldbalance

          53.12.09, 17:38

          Нормальненькая аналитика! Согласен практически во всех моментах.

            Гість: Еgor Ivanov

            63.12.09, 17:47

            Так таки да!...

              73.12.09, 18:52

              полнолуние. параноики активизировались...

                83.12.09, 19:56Відповідь на 7 від Q2

                Хтось колись сказав:"Якщо в мене і є параноя, то це не значить, що за мною не стежать" .

                  93.12.09, 20:07Відповідь на 8 від Perovdupu

                  паранойя обычно вызывается манией величия, когда субъект не представляет из себя ничего интересного, но очень хочет поднять свою ценность в своих глазах ))

                    103.12.09, 21:30

                    Що, розворушив гадюче кубло? Терпи тепер, козаче, отаманом будеш! (вибач, вождем)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна