хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Нацрада заборонила трансляцію російського "Першого каналу"

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення скасувала дозвіл російському телеканалу „Первый канал. Всемирная сеть” здійснювати тимчасову трансляцію своїх телепродуктів через українську кабельну мережу.

Як повідомляє прес-служба Нацради, відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні.

За даними прес-служби, Національна рада констатувала факт невиконання ЗАТ „Первый канал. Всемирная сеть” рішення Національної ради від 5 листопада 2008 року № 1870, згідно з яким було тимчасово поновлено ретрансляцію телеканалу „Первый канал. Всемирная сеть” у кабельних мережах на підставі звернення його керівництва щодо здійснення комплексу заходів з адаптації програм і передач до чинного українського законодавства.

“Оскільки ЗАТ „Первый канал. Всемирная сеть” не дотримався своїх зобов’язань і не виконав рішення Національної ради щодо ретрансляції своїх програм і передач на території України, Національна рада зобов’язує провайдерів програмної послуги до 1 червня 2009 року привести свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства”, підкреслюється в повідомленні.

"Майдан".

15

Коментарі

Гість: Варрвар

115.04.09, 12:07

РТР вже заборонений, тепер ОРТ, на черзі НТВ?

    215.04.09, 12:15

    Всі масмедіа що ведуть антиукраїнську пропаганду офіційно мають бути прикриті.

      315.04.09, 12:19

      Скажу сразу, эту страну я люблю, свалить мог не раз и выбор не плохой, но это МОЯ страна))))
      Но как же я ненавижу блядей которые ее доводят до состояния полного пи.................ца!!!!!!!!!!
      Телевизор практически не смотрю, нех там смотреть, но выбор человека который готов смотреть русский канал - это его право......
      короче уроды у нас при власти, и не важно на каком языке они говорят, важно что мы молчим на всех языках, и это не радует((((

        анонім

        415.04.09, 12:21

        А яка ж тварюка дозволяла раніше ворожу іноземну пропаганду в Україні крутити?

          анонім

          515.04.09, 12:22

          может они еще и спутниковые тарелки посрывают у людей, а еще пусть РАДА сбивает российские спутники...тогда точно поможет..

            Гість: Варрвар

            615.04.09, 12:25Відповідь на 3 від Koss79

            Скажу сразу, эту страну я люблю, свалить мог не раз и выбор не плохой, но это МОЯ страна))))
            Но как же я ненавижу блядей которые ее доводят до состояния полного пи.................ца!!!!!!!!!!
            Телевизор практически не смотрю, нех там смотреть, но выбор человека который готов смотреть русский канал - это его право......
            короче уроды у нас при власти, и не важно на каком языке они говорят, важно что мы молчим на всех языках, и это не радует((((
            Скоріш за все за цим демаршем стоять чиїсь незадоволені фінансові інтереси. Серед чиновників рівня Нацради ідеологічні імперативи розглядаються в останню чергу.

              Гість: Варрвар

              715.04.09, 12:26Відповідь на 5 від анонім

              может они еще и спутниковые тарелки посрывают у людей, а еще пусть РАДА сбивает российские спутники...тогда точно поможет..

                815.04.09, 12:28Відповідь на 6 від Гість: Варрвар

                А что на данный момент у нас в Украине стоит у чиновников на первом месте?-ЛВ в их кармане.Тут согласен

                  Гість: Варрвар

                  915.04.09, 12:33Відповідь на 8 від Koss79

                  А что на данный момент у нас в Украине стоит у чиновников на первом месте?-ЛВ в их кармане.Тут согласенУ першу чергу задоволення особистих ітнересів, у другу - корпоративних. Державні інтереси - в останню. Але всі рішення, незалежно від мотивів, подаються начебто на користь Держави.

                    Гість: Verticalex

                    1015.04.09, 12:35Відповідь на 2 від ДімкаLvivsky

                    Всі масмедіа що ведуть антиукраїнську пропаганду офіційно мають бути прикриті.Ти мене вибач, але на мою думку
                    ідеальну антиукраїнську пропаганду веде сама Україна!
                    (бо підходи тупуваті... нажаль)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна