хочу сюда!
 

Anastasia

30 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 28-38 лет

До Конгресу США балотується уродженка Києва (фото)Джон Маккейн і Марина Кац.
Фото з передвиборчого сайту Марини Кац


Вперше в історії США на місце в Палаті представників Конгресу США претендує кандидат, що народився в СРСР. Це 47-річна уродженка Києва Марина Кац, яка висувається від Республіканської партії по 13 округу штату Пенсильванія.

Сім`я Кац емігрувала з СРСР в США в 1979 році, коли дівчині було 17 років. Вивчивши англійську мову, вона закінчила коледж і поступила на юридичний факультет університету Темпл, потім одержала ступінь магістра права і в 1995 році відкрила власну юридичну фірму. Політик виховує двох дочок-підлітків.

"Моєю суперницею є член Палати представників демократка Еллісон Шварц, яка вже чотири роки працює в конгресі. Останні опитування показують, що при 20 відсотках виборців, які ще не визначилися в своєму виборі, ми йдемо з Еллісон Шварц, що називається, "ніздря в ніздрю", - розповіла Кац в інтерв`ю агентству ІТАР-ТАРС у неділю. Наголошується, що в її виборчому окрузі, який включає частину Філадельфії з передмістями, живуть близько 125 тис. вихідців з колишнього Радянського Союзу, тож шанси на перемогу у М.Кац непогані.

За її словами, у разі перемоги на президентських виборах республіканця Джона Маккейна взаємини США з Росією не погіршають, адже саме з республіканськими адміністраціями Москві частіше вдавалося знаходити спільну мову з ключових питань.

Як повідомляється на сайті SmartVoter.Org, основними положеннями передвиборчої програми Кац є недопущення нових податків, зміцнення енергетичної незалежності США і скорочення корупції і лобізму.

Вибори представника 13 округу Пенсильванії в Конгресі пройдуть одночасно з президентськими виборами 4 листопада 2008 року.

УНІАН.
14

Комментарии

120.10.08, 12:13

ура!!!!!!!!1 нарешті наші в америчі керувать будуть. ну не всеж коту масниця!!!!!

    аноним

    220.10.08, 12:36Ответ на 1 от gam-ua

    ура!!!!!!!!1 нарешті наші в америчі керувать будуть. ну не всеж коту масниця!!!!!да-да, Кац исконо украинская фамилия