Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

СМЕРТЬ москальським окупантам

Невідома ДРГ знищила спецназ Балтфлоту РФ під Новоазовськом
Олена Ярмолюк 07 квітня 2015, 21:16
 1429
Невідома ДРГ знищила спецназ Балтфлоту РФ під Новоазовськом

Невідомі диверсанти постійно діють в тилу у бойовиків і завдають їм невеликих, але регулярних, і досить неприємних втрат в особовому складі і техніці. В результаті атак, скоєних протягом останніх трьох днів, російські окупанти на Донбасі втратили більше десятка своїх бійців, майже два десятки були поранені, а три людини зникли безвісти.

Про це повідомляє блогер Олег Ярчук, новину передає «Преса України».

В цей раз диверсанти провели атаку в районі селища Сєдове Новоазовського району Донецької області. Постраждали бойові плавці спецрозвідки Балтфлоту РФ, що базується в Парусному, Калініградської області.

«07.04.2015 р. Р-н н. п. Сєдове Не ідентифікованою ДРГ атакований караульний наряд підрозділів 561-й ОМРП спеціальної розвідки БФ «200» - 3, «300» - 1. Проводиться комплекс протидиверсійних заходів.

Також, блогер наводить дані про втрати, які невідомою групою диверсантів були здійснені 5 квітня в Горлівці. Тоді ДРГ підірвала склад боєприпасів терористів. Після вибуху точне місцезнаходження трьох бойовиків встановити не вдалося.

«Р-н н. п. Горлівка. Уточнені втрати підрозділів 6-ї отбр «200» - 9, «300» - 18, ТМН - 3», - зазначає Ярчук.

Раніше ми повідомляли: Позиції бойовиків регулярно обстрілюються невідомими диверсійно-розвідувальними групами, походження яких терористам не вдається встановити. 

Читайте також:

14

Коментарі

18.04.15, 01:20

Це вже ВИЩІ СИЛИ їх вирішили укокошкати. Хай валять у свою московію до царька недоколиханого. І дай, Боже, сили і мудрості тим, хто боронить власну землю від зайд

    Гість: Глаша_Я

    28.04.15, 06:32Відповідь на 1 від h_s_x2

    Це вже ВИЩІ СИЛИ їх вирішили укокошкати. Хай валять у свою московію до царька недоколиханого. І дай, Боже, сили і мудрості тим, хто боронить власну землю від зайдэто Божья кара над врагами

      38.04.15, 13:35Відповідь на 2 від Гість: Глаша_Я

      Це вже ВИЩІ СИЛИ їх вирішили укокошкати. Хай валять у свою московію до царька недоколиханого. І дай, Боже, сили і мудрості тим, хто боронить власну землю від зайдэто Божья кара над врагами