Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Рецепт від... руйнації коаліції

Її просто не треба створювати. Без коаліцій працюють зараз Полтавська обласна і міська ради. І плідно працюють до того моменту, коли вони згадують про політику.

Але нинішнє законодавство не дозволяє Верховній Раді працювати, не створивши коаліцію, на жаль... Саме через наявність вимоги про створення коаліції у законодавстві виходить розкол не тільки політичного бомонду країни, а й суспільства.

То може, вже на часі ліквідувати вищезгадану вимогу, щоб розблокувати роботу ВРУ і дати спокій пересічним громадянам?

Моя замітка з Вільного форуму Майдану.

15

Коментарі

Гість: artSingle

115.09.08, 17:26

Ф Бабруйск их нада атправить

    215.09.08, 17:27Відповідь на 1 від Гість: artSingle

    Кого саме?

      Гість: artSingle

      315.09.08, 17:29Відповідь на 2 від Тарас Токар

      Кого саме?Коаліціянтів! Терпець вже обірвався

        415.09.08, 17:32Відповідь на 3 від Гість: artSingle

        а як тобі мій рецепт?

          анонім

          515.09.08, 17:32

          Можливо і так...але всіх цікавить лимше власна вигода

            615.09.08, 17:33Відповідь на 5 від анонім

            Можливо і так...але всіх цікавить лимше власна вигодаНас "їхня вигода" вже всіх дістала. З цим треба щось негайно робити. Хіба не так?

              Гість: artSingle

              715.09.08, 17:34Відповідь на 4 від Тарас Токар

              а як тобі мій рецепт?Разве они в таком случае смогут принимать законы????

                815.09.08, 17:36Відповідь на 7 від Гість: artSingle

                а як тобі мій рецепт?Разве они в таком случае смогут принимать законы????зможуть, якщо прибрати ту вимогу
                зараз же вони працюють і приймають у форматі БЮТ+ПР (а коаліції такої ж немає)

                  Гість: artSingle

                  915.09.08, 17:38Відповідь на 8 від Тарас Токар

                  а як тобі мій рецепт?Разве они в таком случае смогут принимать законы????зможуть, якщо прибрати ту вимогу
                  зараз же вони працюють і приймають у форматі БЮТ+ПР (а коаліції такої ж немає)
                  Никогда такого не будет в Верховной Раде. Без коалиции никуда ((

                    1015.09.08, 17:39Відповідь на 9 від Гість: artSingle

                    а як тобі мій рецепт?Разве они в таком случае смогут принимать законы????зможуть, якщо прибрати ту вимогу
                    зараз же вони працюють і приймають у форматі БЮТ+ПР (а коаліції такої ж немає)
                    Никогда такого не будет в Верховной Раде. Без коалиции никуда ((
                    чотири скликання підряд ВР працювала без коаліцій
                    бо вимоги про її створення не було у тодішньому законодавстві.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна