хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

З приміщення дитячої бібліотеки невідомі вивозили майно

Протягом учорашнього дня невідомі молодики вантажними машинами у невідомому напрямку вивозили майно Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Про це Майдан-ІНФОРМу повідомили працівники бібліотеки.

Керівництво управління культури Полтавської облдержадміністрації не робить жодних заяв з цього приводу. Так само продовжує мовчати керівництво Міністерства культури і туризму України.

Днями мовчазну блокаду навколо подій по дитячій бібліотеці у Полтаві вдалося прорвати завдяки зусиллям народних депутатів України депутатської групи «Народна самооборона» та журналістів «5 каналу». З достовірних джерел стало відомо про запланований приїзд до Полтави міністра внутрішніх справ України, лідера Громадянського руху «Народна самооборона» Юрія Луценка у справі захисту дитячої бібліотеки.

Майдан
14

Коментарі

анонім

19.09.08, 14:35

Ющенка більше цікавить Грузія
Тимошенко - газ
місцевого губернатора - власна кишеня (поки не зняли)

    анонім

    29.09.08, 15:01

    міліцію викликали?

      анонім

      39.09.08, 15:23Відповідь на 1 від анонім

      Цілком з тобою згідна

        49.09.08, 16:26Відповідь на 2 від анонім

        міліцію викликали?викликали і повідомляли МВС, СБУ, Генпрокуратуру

          анонім

          59.09.08, 19:51Відповідь на 4 від Тарас Токар

          значить в тих "невідомих" якийсь папірець є

            610.09.08, 08:26

            я шось десь пропустив із цією бібліотекою. чому когось вона так цікавить?

              710.09.08, 09:52Відповідь на 5 від анонім

              значить в тих "невідомих" якийсь папірець єтверда валюта
              і багато

                810.09.08, 09:53Відповідь на 6 від gam-ua

                я шось десь пропустив із цією бібліотекою. чому когось вона так цікавить?приміщення бібліотеки знаходиться у самому центрі Полтави - 50 метрів від пам'ятника Леніну.

                  910.09.08, 10:27Відповідь на 8 від Тарас Токар

                  там що, бізнесцентр збираються зробити якийсь?
                  ну тоді жодних шансіву бібліотеки немає.

                    анонім

                    1010.09.08, 11:11Відповідь на 8 від Тарас Токар

                    я шось десь пропустив із цією бібліотекою. чому когось вона так цікавить?приміщення бібліотеки знаходиться у самому центрі Полтави - 50 метрів від пам'ятника Леніну.Та зніміть ви того леніна, він же погано впливає на людей. Думають, от ленін, знищив мільйони, а йому пам'ятник стоїть, що тоді там "якась" бібліотека.