хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Депутати зовсім забули за зняття депутатської недоторканості

Так верещали у своїх передвиборних програмах. Такий галас був. А тепер - від сесії до сесії - тиша. Ніби і не обіцяли. Отакі вони і є сучасні політики...
19

Коментарі

12.09.08, 13:30

Ну и правильно.. какой патриций захочет с чернью по одним законам жить..

    22.09.08, 13:32

    Так то ж й так зрозумило було - одни гарні гасла при тотальній корумпованності - як вони себе недоторконності позбавлять ...

      32.09.08, 13:33Відповідь на 1 від Хармс

      "чернь" - це ми з Вами?

        42.09.08, 13:34Відповідь на 3 від Тарас Токар

        "чернь" - це ми з Вами?Сегодня ты догадлив как никогда..

          52.09.08, 13:36Відповідь на 4 від Хармс

          "чернь" - це ми з Вами?Сегодня ты догадлив как никогда..добре, що я з тобою у рівних умовах

            62.09.08, 13:39Відповідь на 5 від Тарас Токар

            "чернь" - це ми з Вами?Сегодня ты догадлив как никогда..добре, що я з тобою у рівних умовахНе .. ну а ты бы отказался.. положа руку на сердце.. ведь от привилегий только дураки отказываются..

              72.09.08, 13:40Відповідь на 6 від Хармс

              "чернь" - це ми з Вами?Сегодня ты догадлив как никогда..добре, що я з тобою у рівних умовахНе .. ну а ты бы отказался.. положа руку на сердце.. ведь от привилегий только дураки отказываются..я не давав таких обіцянок

                82.09.08, 13:45

                они молодцы а кто ведется на них-лохи

                  92.09.08, 13:47Відповідь на 7 від Тарас Токар

                  "чернь" - це ми з Вами?Сегодня ты догадлив как никогда..добре, що я з тобою у рівних умовахНе .. ну а ты бы отказался.. положа руку на сердце.. ведь от привилегий только дураки отказываются..я не давав таких обіцянокВот видишь.. ясный фиг.. они там так все замазаны.. шо сними неприкосновенность.. и сразу можно в Сибир.. отправлять..

                    102.09.08, 13:51

                    Чому забули, вони незабули її незняти - боронь боже..
                    Тре силоміць недоторканих людбми зробити, - в морду,.. вморду...!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна