Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Присвячуеться Героям України. Горіла Шина-Палала.

youtube.com/watch?v=5K8TpCfZVZ8
12

Коментарі

129.01.14, 18:49


Вже бачив і скачав собі.
Це новий хіт. Я дивився відео годину тому,було 16 тис. переглядів.Зараз- 19 тис.

    229.01.14, 19:05Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола


    Вже бачив і скачав собі.
    Це новий хіт. Я дивився відео годину тому,було 16 тис. переглядів.Зараз- 19 тис.
    пісня набирае стрімку популярність,це закономірно.

      329.01.14, 19:14Відповідь на 2 від Korsar-K


      Вже бачив і скачав собі.
      Це новий хіт. Я дивився відео годину тому,було 16 тис. переглядів.Зараз- 19 тис.
      пісня набирае стрімку популярність,це закономірно.
      І знову стає актуальним...

        429.01.14, 19:22Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола


        Вже бачив і скачав собі.
        Це новий хіт. Я дивився відео годину тому,було 16 тис. переглядів.Зараз- 19 тис.
        пісня набирае стрімку популярність,це закономірно.
        І знову стає актуальним...
        А боротьба завжди є актуальною.

          529.01.14, 21:09Відповідь на 4 від Korsar-K


          Вже бачив і скачав собі.
          Це новий хіт. Я дивився відео годину тому,було 16 тис. переглядів.Зараз- 19 тис.
          пісня набирае стрімку популярність,це закономірно.
          І знову стає актуальним...
          А боротьба завжди є актуальною.
          Особливо,коли опозиція почала зливати революцію...

            629.01.14, 21:26Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

            Коли не рішені головні питання боротьби закінчувати не можна,опозиція знову робить помилку.

              729.01.14, 21:31Відповідь на 6 від Korsar-K

              Коли не рішені головні питання боротьби закінчувати не можна,опозиція знову робить помилку.Під виглядом журналістів,запустити Правий сектор у ВР - через пів-години всі питання вирішаться.

                829.01.14, 21:45Відповідь на 7 від дТОЛЯізХорола

                Коли не рішені головні питання боротьби закінчувати не можна,опозиція знову робить помилку.Під виглядом журналістів,запустити Правий сектор у ВР - через пів-години всі питання вирішаться.Мабуть те що зробив правий сектор потрібно було зробити набагато раніше,а краще 1 січня коли в Киеві зібралось на Майдані біля міліона людей.

                  929.01.14, 21:54Відповідь на 8 від Korsar-K

                  Коли не рішені головні питання боротьби закінчувати не можна,опозиція знову робить помилку.Під виглядом журналістів,запустити Правий сектор у ВР - через пів-години всі питання вирішаться.Мабуть те що зробив правий сектор потрібно було зробити набагато раніше,а краще 1 січня коли в Киеві зібралось на Майдані біля міліона людей.Ото ж....Було б мільйон провокаторів.

                    1029.01.14, 21:57Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола

                    Коли не рішені головні питання боротьби закінчувати не можна,опозиція знову робить помилку.Під виглядом журналістів,запустити Правий сектор у ВР - через пів-години всі питання вирішаться.Мабуть те що зробив правий сектор потрібно було зробити набагато раніше,а краще 1 січня коли в Киеві зібралось на Майдані біля міліона людей.Ото ж....Було б мільйон провокаторів.чомусь не мае логічного кінця,якщо і тут просруть тоді гаплик.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна