Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Російські націоналісти створили єдиний рух

 

Кілька російських націоналістичних організацій вирішили об'єднатись у Російський національний рух. На конференції «Новий політичний націоналізм», що проходить в московському готелі «Космос», підписано «Пакт 8 червня». Його уклали незареєстрована партія «Велика Росія», Рух проти нелегальної імміграції (ДПНИ), рух «Народ» і Російський громадський рух, пише «Lenta.ru» з посиланням на «Інтерфакc».

«Ми створюємо нову форму національного руху і маємо намір боротися за свої цілі політичними методами. Ми звертаємося до всіх націоналістів із закликом включитись у політичну боротьбу разом з нами і протягуємо руку нашим однодумцям і соратникам. Ми звертаємося до найактивнішої частини російської нації, людей самостійних і відповідальних, із закликом підтримати нашу боротьбу за справедливість і національну єдність», – мовиться в заяві організаторів конференції.

Лідер ДПНИ Олександр Бєлов відзначив, виступаючи на конференції, що в цілому російські націоналістичні організації знайшли взаєморозуміння.

Співголова руху «Народ» Олексій Навальний закликав до співпраці з іншими організаціями різної політичної спрямованості, як лівими, так і лібералами. «Нам потрібно добитися об'єднання і дістатися до виборів, а потім перемогти на них. 70 відсотків населення країни вважають себе стихійними націоналістами», – заявив Навальний.

(С) ГЛАВРЕД 

Уявляете що це буде???? Це знову "Чорносотенці", "Морячки Муравйова", "Косіори" та інші гнобителі України...

19

Коментарі

Гість: _SKiF_

18.06.08, 14:28

я так понимаю, это в России? у них нет шансов...

    28.06.08, 14:37

    Хай йдуть до влади, тоді Росія трісне по швам різних своїх країв тай сьо. Для них це набагато небезпечніше ніж для нас... Самодури, по іншому не скажеш

      Гість: Гаутама

      38.06.08, 14:39

      я думаю вони мають право на таке обєднання. я так розумію автор вважає себе українським націоналістом, чи принаймі патріотом? і не проти подібних рухів та обєднань в Україні, то чому ж російські колеги не мають на це право

        48.06.08, 14:47

        та ваще пиздец ховайся... Давайте все дружно опять убежим на остров запорожский тама выберем гетмана колшевых и прочих и будем делать набеги на москалив ...

          58.06.08, 14:49

          кстати пивоманчег я тожэ люблю пиво я скоро в киеве буду можно будет в литрбол сыграть...

            Гість: Solidarity

            68.06.08, 14:49

            к стенке и растрел

              78.06.08, 15:08Відповідь на 3 від Гість: Гаутама

              я думаю вони мають право на таке обєднання. я так розумію автор вважає себе українським націоналістом, чи принаймі патріотом? і не проти подібних рухів та обєднань в Україні, то чому ж російські колеги не мають на це правоУ нас це необхідність протистояння проти зовнішніх імперій, а вони самі імперія, їм це непотрібно....хіба дехто в них таким чином заохочуючи націоналізм (скоріше чистий шовінізм і фашизм) хочуть просто розвалити "Велику могучу" до округи - московської і тамбовської області...Ну як хочуть, гріх не помогти...

                Гість: Крайтос

                88.06.08, 22:31

                Наоборот - это автоматически возведет на наших границах барьер незримый, но почище любой стены. Кстати, опасно для самой России, которая является многонациональным государством, чье величие опять-таки создано совместно, а не одними только северорусами.

                  Гість: Крайтос

                  98.06.08, 22:32Відповідь на 7 від ДімкаLvivsky

                  У нас это тоже разрывает страну изнутри.

                    109.06.08, 00:10Відповідь на 9 від Гість: Крайтос

                    У нас это тоже разрывает страну изнутри.Еслиб не разрывало, тоб откусили б не только палец и руку, но и с головой....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна