хочу сюда!

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Підтримай збірну України на Євро-2012! (доповнено)

Підтримай збірну України на Євро-2012! Встанови головним зображенням на своєму профілі зображення з символікою української збірної, або фото з улюбленим футболістом.

Придбай і вдягни футболку нашої збірної! Придбай синьо-жовту символіку і встанови її на вікні (чи балконі) своєї квартири, або на своєму автомобілі! Розмалюй себе і своїх рідних і дивися футбольні матчі у фан-зонах чи інших облаштованих площадках! Зроби у своєму дворі фан-зону для своїх сусідів!

Ми - разом!

Сторінка інтернет-спільноти в соцмережі Facebook, яка підтримує нашу збірну: http://www.facebook.com/UkraineUA

Акція підтримки в соцмережі Facebook: http://www.facebook.com/events/381159711940526/

Акція позаполітична.

13

Комментарии

215.06.12, 17:17

Дякую - ні! Це бенкет під час чуми!

315.06.12, 17:40Ответ на 2 от gatyla

Немає жодного піру! Є черговий мотив для підняття патріотичного духу.

415.06.12, 17:51Ответ на 3 от Тарас Токар

Ким? Колишньою тушкою Блохіним?

515.06.12, 17:56Ответ на 3 от Тарас Токар

Добре, зараз буду шукати логотип "Черніговського"

615.06.12, 17:58Ответ на 2 от gatyla

Гость: Варко Мовчок

715.06.12, 18:06Ответ на 3 от Тарас Токар

Немає жодного піру! Є черговий мотив для підняття патріотичного духу.ага, це як типу бики в підворітні у вас відберуть гаманця, а щоб не було дуже прикро, дозволять заспівати "олє олє" собі на втіху.

от зробили б бойкот цьому матчу, дали б нульові рейтинги, тоді може і ставились би по іншому в банді.

ніякої у вас гордості немає, ніякої цноти. тьхубля

815.06.12, 18:37Ответ на 2 от gatyla

Дякую - ні! Це бенкет під час чуми! Це свято,яке буває раз у кілька десятиріч!!!!

915.06.12, 18:39Ответ на 7 от Гость: Варко Мовчок

Немає жодного піру! Є черговий мотив для підняття патріотичного духу.ага, це як типу бики в підворітні у вас відберуть гаманця, а щоб не було дуже прикро, дозволять заспівати "олє олє" собі на втіху.

от зробили б бойкот цьому матчу, дали б нульові рейтинги, тоді може і ставились би по іншому в банді.

ніякої у вас гордості немає, ніякої цноти. тьхубля
                Що за маячня??? Бойкот кому??? Грає не банда- грає збірна!!!

1015.06.12, 18:40Ответ на 8 от дТОЛЯізХорола

Що ж - святкуйте. Але без мене. Я не можу святкувати коли в моїй країні порушуються громадянські права!

Страницы:
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    7
                    предыдущая
                    следующая