Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Російські козаки на службі у німецьких нацистів

Російські козаки на службі у німецьких нацистів
8

Коментарі

112.05.12, 00:04

російських козаків не існує

Чесно кажучи стаття нагадує кремлівську пропаганду проти УПА, тільки з іншого боку. Не все так просто як хочеться пану Саєнко і паплюжити всіх донських козаків, котрі воювали проти більшовиків "нацистами", не дуже вірно. Ми ж не кацапи

    212.05.12, 00:12

    Кожній нації є за що посипати собі голову попелом. Тільки не треба тим попелом запорошувати очі наступних поколінь. Ніхто з нас, нині живущих, не може нести відповідальності за давні неспокутувані гріхи. Але кожен з нас зобов’язаний їх не повторити і не примножити.
    http://zustrich.quebec-ukraine.com/kostenko.htm

      анонім

      312.05.12, 09:12

      Не російські, адже ті ж кубанці -- українці. Та й дончаки себе до касапів ніколи не зараховували. Знаю це від спілкування з сучасними дончаками. Якщо ми москалів зневажаємо, то дончаки їх ненавидять. Щодо "на службі у нацистів". Так козаки боролися із совєтами. Інших варіантів у них не було. Те що вбивали комуністів, жидів -- так правильно робили, вбивали своїх заклятих ворогів. А у всьому іншому, все було б інакше, якби перемогли німці. А зараз, якщо я з повагою ставлюся до наших дивізійників, то і казаків нема чому зневажати.

        412.05.12, 22:15Відповідь на 1 від Lost_paradise

        Так!

          512.05.12, 22:15Відповідь на 3 від анонім

          Приймається

            613.05.12, 07:40

            А чи були формування українських козаків на службі у вермахту?

              714.05.12, 18:17Відповідь на 6 від Mironn

              А чи були формування українських козаків на службі у вермахту?Донські, кубанські, кримські як і всі інші козаки Росії радянською владою нещадно винищувались, тому що були надто бунтівні й непокірні, а в Україні вже давно й натяку на козацтво не лишилось особливо після розкуркулення та голодомору, тому жодного загону українських козаків на службі німців під час війни бути не могло навіть як бутафорної частини, а не те щоб військової.

                822.05.12, 15:54

                Это отвод и обеление бандерлогов, мол не одни они такое хофно!