хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

„Хто не бреше і не краде – той не москвин"

Крадіжку громадських та державних („казьонних") грошей москвин навіть не вважає за крадіжку. Крадуть усі: від царя (тепер диктатора) до жебрака. І всі це знають. І ніхто не кине каменем у злодія, бо ж кожний „возьмет, что плохо лежит". Спритного злодія, який безкарно багато накрав, уважають за мудру людину, його шанують, йому заздрять. За Катерини ІІ урядовці крали 43 % державних грошей45. В СРСР крадуть значно більше. Всі чужинці, які мали нещастя жити в Московщині від XVI до XX ст., свідчать про неймовірне злодійство, крадіжки, брехливість, ошуканство москвинів від міністрів до вуличних дітей46. Олександр І казав: „Хто не бреше і не краде – той не москвин". Навіть усі московські державно-національні клейноди – крадені. У державному гімні „Боже, царя храни" слова англійського гімну в перекладі В. Жуковського, а музика – старовинна європейська „О, Санктисімо" композитора В. Гена, що її московський композитор А. Львов пристосував до московського перекладу. Державний герб – двоглавого орла – Московщина вкрала у Візантії. Барви національного прапора – у Голландії. Назву своєї імперії (навіть і народу) вкрала в України. Назву своєї столиці (Москва) – у фіннів. Навіть свою мову склала з запозичень у фіннів, татар, українців, німців, французів. Ніякі найжорстокіші кари, ніякий найлютіший деспот не зможуть знищити те злодійство, брехню, ошуканство. Бо плекане століттями входить у кров, стає спадковим і стійким. Так злодійство, брехня, ошуканство, волоцюзтво, безвласництво, безбожництво, загарбництво стали національними рисами москвина47.
14

Коментарі

118.03.08, 21:36

Я цілком з тобою погоджуюся! Я настільки глибоко не знаю історії РФ, але зате знаю, що вони як знущалися з нашого народу(і не тільки), так і продовжують це робити і коли цьму настане кінець.....

    218.03.08, 21:47

    ну они крадут у чужих, а наши у своих же...

      318.03.08, 21:50Відповідь на 2 від Darker

      Згоден!!! Але в нас є істина ознака і приналежність, в них і того немає...

        418.03.08, 21:52Відповідь на 3 від Mamay_

        також згоден )

          518.03.08, 21:52Відповідь на 4 від Darker

            Гість: Bulbasik

            618.03.08, 22:04Відповідь на 3 від Mamay_

            Такое впечятление, что i.ua населяют одни узколобые расисты... мля, все, довели до точки!!!!!!!!!!!!!!!!
            Сижу уже пол- часа на сайте и под руку попадаются одни только тексты с расистски- нацистким смыслом!
            Какие в жопу московыты, кто ваще придумал это слово? После Петра Великого столицой стал санкт Петербург! Какое воровство флага? В Российской Империи были десятки разных флагов и гербов!! Я русский, и никогда не краду!!! Если в Россий чиновники и воруют, то это НЕ значит, что ВОРУЮТ ВСЕ ОТ МАЛА ДО ВЕЛИКА!!!!! Как вы меня задолбали, нацисты хреновы!!!!!!!!!!!
            Аффтар, и все тебе подобные, УБЕЙТЕ СЕБЯ ГОЛОВОЙ ОБ СТЕНКУ!!!!!!!

              718.03.08, 22:16Відповідь на 6 від Гість: Bulbasik

              Хамство теж одна з рис московитих!!! Пишайся!!!
              Я українець, русин. Русский - це прикметник, і нічого спільного з московським немає.
              І тут на і.уа немає расистів, нацистів. Є комуністи (ночні горизонти)
              "десятки разных флагов и гербо ????" - ти так і нову історію напишеш)))

                818.03.08, 22:44Відповідь на 7 від Mamay_

                . Правду мовиш)))))

                  Гість: Bulbasik

                  918.03.08, 22:55Відповідь на 7 від Mamay_

                  Дядя, вести беседу с тобой нет ни желания, ни терпения.Но все же отвечу по-быстрому. По поводу флагов и гербов- почти каждый царь менял нац. символы на свои. Теперешний флаг Россий был вообще выдумкой Петра Великого.
                  А ты, по ходу правила грамматики решил переписать, да
                  Нацистов у нас на сайте хватает, будь спокоен. Называют они себя правда ,,патриотами,, и прячутся под лозунгами типа Слава Украине, Любимо неньку!!!
                  Хамлю я тебе- потому что не терплю незаслуженой критики в сторону моего народа, и себя лично.
                  Если б я сказал что ,,все хохлы- сцыкливы и продажны (сцыкливы) во всех сферах и отношениях. И ты, хохол- не исключение!,,( и привел бы пару примеров из истории). По моему ты не стал бы мне после этого приятные слова говорить

                    Гість: feride

                    1019.03.08, 00:25

                    Моя тобі дружня порада: пиши, про нас побільше хорошого (тобі це вдається, як нікому), щоб переважити їхнє погане Маємо вже свою державу, ніхто її не відбере вже і думати маєм за себе, в нас тут теж "непочатий край роботи" і щодо крадіжок, і щодо моралі Нажаль, але факт... А так ти крім агресії нічого не доб’єшся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна