хочу сюди!
 

Лариса

51 рік, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Іван Драч: «Не треба забувати про «імперські» потуги Росії»

У Росії вступила в дію державна програма сприяння добровільному переселенню на її територію тих, хто вважає себе росіянами – «співвітчизників, які живуть поза межами батьківщини - Росії». Очевидно, що розрахунок, в першу чергу, на громадян колишніх республік СРСР, в тому числі й України.

Як слід розцінювати такий поворот міграційної політики нашого північного сусіди? Як соціально-економічний, культурний чинник, спрямований на російськомовних громадян, чи частину державної ідеології, ядром якої є «велика Росія»?

Про це «Главред» говорив із головою Товариства «Україна-Світ» поетом Іваном Драчем.

Повністю: http://ua.glavred.info/archive/2008/03/11/122552-6.html
14

Коментарі

111.03.08, 19:17

Хто нам заважає повернути Українців на їх землі?У нас щось не те.Паразитів багато

    211.03.08, 19:22Відповідь на 1 від nebosklon

    Так не наших багато і не хотять виїзджать), щоб звільнити місця)

      311.03.08, 19:38

      Нікому ми там не потрібні, просто в наші ряди, які і так строяться поки що поганенько хочуть внести безлад і скористатися ним.

        411.03.08, 23:04Відповідь на 2 від Mamay_

        Так не наших багато і не хотять виїзджать), щоб звільнити місця)Вихід є - примусова депортація!!!

          512.03.08, 09:15

          Реалии нашей жизни: "мозги" уезжают туда, где их ценят.

            612.03.08, 13:06

            хто вважає, що йому погано живеться на Україні - поїде деінде. В Росію, Канаду чи ще кудись... Добровільно!

              713.03.08, 16:51

              Нехай їдуть, мені і на батьківщині добре

                813.03.08, 17:15Відповідь на 7 від Aurweda

                А який сенс їхать, коли ти там ніхто? Краще вже тут працювать і щось робить, якби скрутно не було!

                  913.03.08, 17:21Відповідь на 8 від Mamay_

                  А який сенс їхать, коли ти там ніхто? Краще вже тут працювать і щось робить, якби скрутно не було!Толкові люди в Україні заробляють не гірше як за кордоном!!!

                    1013.03.08, 19:31Відповідь на 9 від Aurweda

                    Я ж про те саме, і не батрачать по світу!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна