хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Клоуни-інтернаціоналісити

Щоденник євроатлантиста. Росія звітує про НАТО
Альона Гетьманчук, «Главред»

За що можна любити нинішню російську владу – так це за її відвертість. То Владімір Владімірович щиро розповість, як Росія (теоретично звісно ж!) буде реагувати на членство України в НАТО своїми ракетами, то російський МЗС видає звіти про свою діяльність за минулий рік, де публічно розповідає, як він «вибудовував на прагматичній основі» відносини з Україною та активно взаємодіяв з НАТО.
Так, в огляді російського Міністерства закордонних справ під назвою «Внешнеполитическая и дипломатическая деятельность Российской Федерации в 2007 году», з яким кожен бажаючий може ознайомитись на сайті російського зовнішньополітичного відомства , є два цікаві для України в контексті її євроатлантичних прагнень моменти. По-перше, у ньому російське міністерство закордонних справ (зауважте, не Інститут Затуліна чи Фонд Глєба Павловського) визнає, що в минулому році «Россия предпринимала политико-дипломатические шаги, направленные против реализации планов вступления Украины в НАТО, вытеснения русского языка из образовательной сферы Украины, реабилитации официальными кругами Украины националистических формирований, попыток политизации украинской стороной нашей общей истории». Навіть пояснюється для чого це робилось – «с целью сохранения всеобъемлющего характера (мається на увазі відносин між Україною та Росією –Авт.) и создания предпосылок для укрепления российского вектора во внутренней и внешней политике Украины»

http://glavred.info/archive/2008/03/19/162918-0.html
12

Коментарі

120.03.08, 10:26

лично я против вступления Украины в НАТО!!! В ЕЭС - да!

    220.03.08, 10:33Відповідь на 1 від ЕвгенияЯ

    Ви про Московію читали?

      320.03.08, 10:37Відповідь на 2 від Mamay_

      в политике у каждого свое мнение, и как бы не спорили каждый останется при своем.

        420.03.08, 10:39Відповідь на 3 від ЕвгенияЯ

        «Россия предпринимала политико-дипломатические шаги, направленные против реализации планов вступления Украины в НАТО, вытеснения русского языка из образовательной сферы Украины, реабилитации официальными кругами Украины националистических формирований, попыток политизации украинской стороной нашей общей истории».

          520.03.08, 10:47Відповідь на 4 від Mamay_

          нет, ну, що занадто, то нездраво; я против вступления в НАТО, но история должна быть общей и делить то, что нажито тысячелетиями не нормально.

            620.03.08, 10:47

            Напиши краще за що можна любити Українську владу???

              720.03.08, 11:02Відповідь на 5 від ЕвгенияЯ

              У нас немає нічого спільного, і ми нічого не наживали!!!

                820.03.08, 11:03Відповідь на 6 від G_riv

                Її треба нагаями розганяти, а не любити!!!

                  920.03.08, 11:04Відповідь на 7 від Mamay_

                  Я считаю, что в бывшем союзе на 80% все общее, а культура у каждого своя и достижения тоже свои, но тем не менее мы связаны.

                    1020.03.08, 11:05Відповідь на 8 від Mamay_

                    Її треба нагаями розганяти, а не любити!!!Тут я з Вами згідний повністю

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна