Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Про прем"єру "Тараса Бульби"

                                                        Тарас Бульба

Действие фильма разворачивается в тяжелый период истории казачества, когда запорожцы поднялись на борьбу с Речью Посполитой.
Тарас Бульба воплощает ратный дух Запорожской Сечи. Он с огромной любовью относится к своим товарищам-запорожцам, глубоко уважает обычаи Сечи и не отступает от них ни на шаг. Его сыновья Остап и Андрей - воплощение двух сторон души старого Тараса.

Остап - настоящий молодец, из которого вырастет добрый запорожец. Андрей - более мягок, но тоже обещает стать хорошим воином. Однако, мечтам Тараса Бульбы не суждено было воплотиться. Остап погибает как герой, в цветущем возрасте, а Андрей попадает в сети ловкой искусительницы-полячки, предает родину и переходит на сторону врага...

И теперь Тарас должен выбирать - между любовью к родине и любовью к сыну...



     Бортко: "ві хатіте, чтобі я перепісал Гоголя?" - це відповідь на питання, чому козацтво говорить суржиком окупантів, які знищили Січ.
     Ну цілком логічно: кіно російське, для росіян, то нах ти його в Україну припер 
Гроші зароблять) 





Гоголю

За думою дума роєм вилітає,
Одна давить серце, друга роздирає,
А третяя тихо, тихесенько плаче
У самому серці, може, й бог не побачить.

Кому ж її покажу я,
І хто тую мову
Привітає, угадає
Великеє слово?
Всі оглухли – похилились
В кайданах… байдуже…
Ти смієшся, а я плачу,
Великий мій друже.

А що вродить з того плачу?
Богилова, брате...
Не заревуть в Україні
Вольнії гармати.
Не заріже батько сина,
Своєї дитини,
За честь, славу, за братерство,
За волю Вкраїни.

Не заріже – викохає
Та й продасть в різницю
Москалеві. Це б то, бачиш,
Лепта удовиці
Престолові-отечеству
Та німоті плата.
Нехай, брате. А ми будем
Сміяться та плакать.


30 декабря 1844,
С.-Петербург

П.С. Це магічне слово "звичай", а що вам відомо про "звичай"?
10

Коментарі

12.04.09, 22:41

Знаю, що самі нічого не знімаємо, а хто винен?
Треба менше совість за гречку продавати.
За звичаєм жити

    22.04.09, 22:48

    повністю згоден хоч і сам розмовляю по російськи але переглянувши анонс дуже здивувавсь суто "державній"мові

      32.04.09, 22:48

      ще не бачив, враження по перегляду

        42.04.09, 22:55

        у казачества все время были тяжелые периоды

          52.04.09, 22:58

          помнится в школе читал Т.Б. - после книжки сложилось однозначное мнение что казаки - жестокие бескультурные варвары живущие разбоем и грабежом в отличие от благородных цивилизованных шляхтичей... такое вот детское впечатление. а фильм обязательно посмотрю хотя бы из за ступки

            62.04.09, 23:07

            цікаво було б подивитися цей фільм

              72.04.09, 23:08Відповідь на 5 від Bob_March

              ... А я вот в школе после прочтения наоборот восхищалась казаками, благодаря, еще конечно учительнице укр. литературы

                82.04.09, 23:17


                у кожного своя карма.....у країни,у СІЧІ,у Гоголя ,та й що поробиш - за все треба платити!
                дякуючи життю за звичаєм ми зможемо вийти на новий рівень славного козацтва!

                  92.04.09, 23:27Відповідь на 7 від Adel@ida

                  ... А я вот в школе после прочтения наоборот восхищалась казаками, благодаря, еще конечно учительнице укр. литературы
                  то у тебя гормоны играли по крепким самцам

                    Гість: Пропаща Сила

                    102.04.09, 23:35

                    давно чекаю на вихід цього фільму.. подивимось, на що спроможний український кінематограф останнього часу, вони ж ніби стільки сил у цей фільм вкладали.. а повість чудова, колись вразила

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна