Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Минутка рекламы

Чуть меньше даже:

1

Коментарі

Гість: ChulaChaka

112.03.19, 21:09

у мене дядько тубік вивів з себе собачатиною і салом собачим. Мабуть кореець був

    212.03.19, 21:22Відповідь на 1 від Гість: ChulaChaka

    у мене дядько тубік вивів з себе собачатиною і салом собачим. Мабуть кореець бувСобачек Изониазидом травил?

      Гість: сім на вісім

      312.03.19, 21:29Відповідь на 2 від Zmeelove

      табледкамі ад туберкулёза да .а ну раскажі гуманно чи ні . як та хуїта діє на організм

        Гість: ChulaChaka

        412.03.19, 21:35Відповідь на 2 від Zmeelove

        у мене дядько тубік вивів з себе собачатиною і салом собачим. Мабуть кореець бувСобачек Изониазидом травил?Изониазидом?Все набагато банальніше. Взяв двухстволку, і "натравив" скілько треба.

          512.03.19, 21:38Відповідь на 3 від Гість: сім на вісім

          табледкамі ад туберкулёза да .а ну раскажі гуманно чи ні . як та хуїта діє на організмТы не поверишь – лечит от туберкулёза

            Гість: ChulaChaka

            612.03.19, 21:38Відповідь на 2 від Zmeelove

            кста Изониазид атдіхает у порівнянні з дією собачого смальцю.

              712.03.19, 21:38Відповідь на 4 від Гість: ChulaChaka

              у мене дядько тубік вивів з себе собачатиною і салом собачим. Мабуть кореець бувСобачек Изониазидом травил?Изониазидом?Все набагато банальніше. Взяв двухстволку, і "натравив" скілько треба.Эх, какая задумка пропала!

                Гість: ChulaChaka

                812.03.19, 21:39Відповідь на 5 від Zmeelove

                табледкамі ад туберкулёза да .а ну раскажі гуманно чи ні . як та хуїта діє на організмТы не поверишь – лечит от туберкулёзаАга, тіко довго і нудно лєчід

                  912.03.19, 21:44Відповідь на 8 від Гість: ChulaChaka

                  табледкамі ад туберкулёза да .а ну раскажі гуманно чи ні . як та хуїта діє на організмТы не поверишь – лечит от туберкулёзаАга, тіко довго і нудно лєчідЗато бесплатно

                    Гість: сім на вісім

                    1012.03.19, 21:46Відповідь на 5 від Zmeelove

                    ну я у дргом спосабе пріменял памоєму у 9 гаду 2009 сабак був трохи сполоумел відірвався парасят загриз кошку . .підказали тіпа такімі таблеткамі .патом поїзд другой сабаке хрібет перебив . апьять же таблеткі с фаршем ані мне давірялі а я іх убівал

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна