Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Василю Чернишу сьогодні виповнюється 42 роки

Василю Чернишу сьогодні виповнюється 42 роки.

Колишній співробітник СБУ, активіст Автомайдану, він зник безвісти в Севастополі 15 березня 2014 року, збираючи докази присутності російських військ у Криму.

Розслідування Медійна ініціатива за права людини про зникнення Василя читайте тут: http://ua.missingcrimea.tilda.ws/chernysh




11

Коментарі

Гість: _ _ vs __

13.01.20, 13:05

как это, российские военные базы в Крыму были, а российских войск, неужто не было .. как это, могло быть
зачем нужно было собирать доказательства, если всем известно, что они там присутствуют

    Гість: _ _ vs __

    23.01.20, 13:08

    До однієї з таких поїздок по військових частинах 8 березня приєдналися севастопольці Василь Черниш і Дмитро Білоцерківець. Згадати в подробицях той день ніхто з учасників поїздки так і не зміг. "Ви зрозумійте, тоді було стільки подій, і кожна шокувала більше за попередню", - пояснює Хаджинов.
    =========

    бедный мозг, он отказывается вспомнить))

      Гість: _ _ vs __

      33.01.20, 13:13

      За хронологією пересування, що збереглася в архіві Google Maps в акаунті Сергія, встановлюємо, що тоді вони відвідували не лише частини в Севастополі, але й заблокованих військових на Фіоленті та в Перевальному. Чи був з ними Черниш протягом усього маршруту, автомайданівці напевне сказати не можуть.
      ======================================

      скорей всего, он уже был на пол пути к США). в тот момент


      я конечно дико извиняюсь, но как без улыбки, такое воспринимать
      столько событий, что я нифига уже не помню

        Гість: Inna_19

        43.01.20, 13:48