хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Світ абсурду

Скажіть мені, добрі люди, ельфи і всі інші розумні істоти - вам ніколи не здавалось, що ми з вами давно провалились в якусь зону сутінків - як ото в американському телесеріалі?
Перед першим травня телефонує мені одна добра приятелька.
- Ноло, - говорить, - я щось проспала?
- Що саме? - питаю
- Ну.. державний переворот.
В їхню установу, виявляється, рознарядка прийшла - вивести 30 чоловік на першотравневу демонстрацію. Хто не піде - постраждає матеріально.
1-го травня, як відомо, був поминальний день. Бідолашні дами змушені були кидати жереб - кому не їхати на гробки, а йти нести червоний прапор.
- А що таке ваш шеф? - запитую
- Хряк з партії регіонів, - зло відповідає леді і кидає трубку.
Наступна зустріч - іде знайома лікарка. Зупиняється.
- Ноло, - говорить, - я вже років сім телевізор не дивлюся. Інтернет мовчить. Я щось проспала?
- Скільки чоловік на демонстрацію? - запитую
- По 3 від відділення, - зітхає лікарка, - Рознарядка з облздраву прийшла. Лякають, що знімуть сумісництво. Ой, Ноло, ти чи ясновидець?
Далі йду. Плентається зі зміни знайомий робітник. Уже добряче грітий.
- Ноло, - каже, - я б їх сволочєй...
- Ти прапор несеш, чи портрет Леніна? - запитую
- Екстрасенс, блін, - лютиться знайомий, - всі люди на гробки, а мене - прапори носити. Задарма. От на Мотор-Січі, говорять, за вихід на демонстрацію дають полтіннік, а якщо прапор понесеш - то стольник.
- Та може - брешуть люди, - потішаю.
- Не піду! - наважується мужик, - грозились, правда, премії не дать...
- Їзжай на гробки, - кажу, - пронесе.
- Та може і так...
А тепер розгадайте загадку зони сутінків.
Перше травня, взагалі-то - день солідарності трудящих. В який вони демонстрували свою єдність боротись з клятими капіталістами за свої права.
У нас влада охлократично-олігархічна. Тобто - нами править розбагатіле бидло, котре прибрало до рук владу, заводи, пароходи.
І ця ж таки влада в лиці облздраву, хазяїв підприємства і хазяїна фірми (усі або ПР, або КПУ) виганяє людей на першотравневу демонстрацію солідарності - з ким? Боротьби проти кого?
Чи хазяї заводу, на якому працює мій приятель, хочуть повернути його у державну власність, а член ПР і власник фірми - дати у своїй фірмі пай всім своїм працівникам?
Ой, сумніваюся...
Так що це було - може хто підкаже?
А сьогодні вийшов з двору - сусідка іде. Люта-прелюта.
- Ноло, - говорить, - у них є у голові клепка? Мені на дачу - сіяти, садити...
- Прийшла рознарядка, - говорю, - на 9 травня усім на парад...
- На роботі ще не казали, - мовить жінка, - але Ноло... Ти точно думки читаєш. Сину-третьокласнику загадали на парад прийти з батьками. Під розписку.Обов язково. А батьків у нього - одна я...
Сутінкова зона розширюється, співгромадяни.
23

Коментарі

анонім

16.05.11, 12:10

Ну і? Подякуймо бандерівцям за те, що вони знову не стали підтримувати націоналістів. В 40-х не зробили висновки - може, хоч зараз зроблять.

    Гість: Shynshyla

    26.05.11, 12:29

    Це у вас таке робиться?

      36.05.11, 12:33Відповідь на 1 від анонім

      Е... А бандерівці тут до чого?

        46.05.11, 12:33Відповідь на 2 від Гість: Shynshyla

        А де ж? Сутінкова зона

          Гість: Shynshyla

          56.05.11, 12:39Відповідь на 3 від nolofinve

          Е... А бандерівці тут до чого?Бандерівці завжди "до чого"

            66.05.11, 12:54

            Не зрозумів. що за соплі-сльози???
            Ви шановний пане чимось не задоволені???
            От Ви особисто ходили на вибори? Чи наслухавшись Тягнибока проголосили: "Всі вони однакові, а "Юлька" однаковіша від усіх!!!" і влилися до міцного загону "противсіхів" або приєдналися до потужної армії "пофігістів"???
            А ПР та КПУ мобілізували своїх так, що вони рачки лізли до дільниць, навіть ті що вже 10-й рік і до сортиру не виходять! От ВОНИ і обрали свою владу!!!
            Ви не знайшли часу В ТОЙ ДЕНЬ сходити проголосувати - заощадили...
            Тепер Вас будуть під загрозою звільнення гоняти по всіх заходах ПР та КПУ!
            І на мітинг з вимогою публічної казні Ю.Луценка "потельопаєте" як овечки!!!
            І "розбити собачі голови БЮТ-івців" будете хором вимагати....

              Гість: Лютый Гриня

              76.05.11, 13:06Відповідь на 6 від Східняк

              Не зрозумів. що за соплі-сльози???
              Ви шановний пане чимось не задоволені???
              От Ви особисто ходили на вибори? Чи наслухавшись Тягнибока проголосили: "Всі вони однакові, а "Юлька" однаковіша від усіх!!!" і влилися до міцного загону "противсіхів" або приєдналися до потужної армії "пофігістів"???
              А ПР та КПУ мобілізували своїх так, що вони рачки лізли до дільниць, навіть ті що вже 10-й рік і до сортиру не виходять! От ВОНИ і обрали свою владу!!!
              Ви не знайшли часу В ТОЙ ДЕНЬ сходити проголосувати - заощадили...
              Тепер Вас будуть під загрозою звільнення гоняти по всіх заходах ПР та КПУ!
              І на мітинг з вимогою публічної казні Ю.Луценка "потельопаєте" як овечки!!!
              І "розбити собачі голови БЮТ-івців" будете хором вимагати....

                86.05.11, 13:19

                Нічого не розумію: чим хто незадоволений? За що більшість Запоріжжя проголосувала - те і має: демонстрації у "принуділовку" і щастя в тому, що тобі може бути й гірше, якщо задок не цілуватимеш начальству...
                Ностальгія за радянським була? Їжте-наїдайтесь...

                  анонім

                  96.05.11, 13:55

                  от гади...

                    106.05.11, 14:46Відповідь на 5 від Гість: Shynshyla

                    Я сам бандерівець... Кусаю ночами гарненьких російськомовних дівчат

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна