Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Запам"ятайте...

В розстрочку! Метро заклеїне рекламою, "ящик бреше"....

Купити в розстрочку. 

В українській мові є слово строчити, застрочувати, що стосується кравецтва, а не умов сплати за товар. 

Купувати в розстрочку має український відповідник, давній вираз, "на виплат".

Купити на виплат, продається на виплат.

Запам"ятайте, так буде українською. (Хороша передачаsmile )

8

Коментарі

112.05.11, 00:42


Спасибо.

    212.05.11, 01:52

    Дякую! Хороша передача, намагаюся її дивитись
    Але після неї мені трохи сумно, адже завжди вважав, що моя рідна мова українська, а після передачі все більше переконуюсь, що суржик
    Нічого, будемо навчатись

      312.05.11, 02:45

      передача гарна, але на жаль цю передачу не дивляться вчителі української мови.

        412.05.11, 10:17

        правда

          512.05.11, 23:10Відповідь на 2 від Lost_paradise

          Не робить помилок, хто нічого не робить!
          Докопуватися до деяких момнтів є досить цікаво і повчально. Архаїчність взагалі розпира

            612.05.11, 23:10Відповідь на 3 від Yura-L

            А вчителів, де начали української? В советах

              712.05.11, 23:15Відповідь на 5 від Mamay_

              Не робить помилок, хто нічого не робить!
              Докопуватися до деяких момнтів є досить цікаво і повчально. Архаїчність взагалі розпира
              Я Вас трохи сплагіатив. Викинув відео і посилання на відео де можна подивитися усі випуски програми
              http://blog.i.ua/community/3062/706447/
              Сподіваюсь Ви не образитесь
              Ідея хороша.
              Я подивився випуски які не застав на телебаченні, отримав велике задоволення.
              Побільше б таких програм, бо як дивишься ЗМІ, то просто жах від їхнього знання української мови. Особливо вражає СТБ.

                812.05.11, 23:30Відповідь на 7 від Lost_paradise

                В жодному разі! Навпаки поширюйте і поширюйте. Було б бажання в людей виділити кілька хвилин і переглянути, ніж читати якусь чергову маячню на Фокусі чи Кореспонденті
                Поділюся ще одним цікавущим сайтом: http://yak-my-hovorymo.wikidot.com/imennyky

                Щодо СТБ. Ми не спромоглися до сих пір не маємо єдиного прийнятого і вірного правопису. Українську мові підганяли в советах під російську, тому в нас навіть правопис зараз Кагановича. Якщо раніше казали соціяльний, плян, то тепер твердо соціальний, план... та ін.
                І ми маємо різні правописи і фонетики, які вилилися в кілька течій, одна з них та, що на СТБ. Один приклад: в нас не було звуку "ф", його заміняв "хв", вульф - волхв, Федір - Хведір..., або "т" кафедра - катедра... І в такому руслі.... Але СТБ - це маячня....

                  912.05.11, 23:36Відповідь на 7 від Lost_paradise

                  В мене був цікавий матеріал з цього питання, але я десь посіяв посилання.
                  Може буде інформація пишіть!

                    1012.05.11, 23:45Відповідь на 8 від Mamay_

                    За посилання дякую!.
                    Мені вимова на СТБ здається схожою на вимову емігрантських кіл, котрі осіли в Канаді та США. А каналом СТБ володіють фірми зі США Шачар ентерпрайзес інк.” (США) та корпорація "Інтерньюз нетуорон "k” (США)
                    http://blog.i.ua/community/3062/680016/
                    Може ноги звідти ростуть?
                    Хоча без сумніву, що зараз в нашу мову багато завезли то польскізмів, то русизмів. Якби у наших властей було бажання впорядкувати та взагалі зайнятись культурою. Та й в Україні існували різні діалекти. Колись брали за основу полтавську говірку, в СССР пішли на штучне зближення з "брацкой", після незалежнсоті тяжіли до західної говірки. Але дійсно ніхто не спромігся створити єдиний літературний правопис.
                    Та й поки при владі буде Махоркін, то сподіватись на покращення ситуації зась. На жаль

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна