хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

***

Одеського даішника, що назвав українську «телячою мовою», відправили телятам хвости крутити

Полеміка халуїв.

Моделюємо ситуацію. Німеччина. Етнічний турок (громадянин) - інспектор. Зупиняє німця і каже: "я телячого німецького не розумію, говори зі мною турецькою.". Ну це ж ....! Можна зауважити, що інспектор "українського" походження, але ж воно бидло. 

І чому я, платник податків, громадянин своєї держави маю сприймати це як належне?

Кажуть, що в США без досконалого знання англійської людина не зможе зайняти навіть саму маленьку державну посаду.  

14

Коментарі

127.01.11, 18:41

говорят в рязани грибы с глазами

пость такую инфу в "я люблю тебе укаино", не превращай сообщество в клоповник

    227.01.11, 19:19

    В цьому співтоваристві один клоп. Ви розумієте про кого я. Вас тягне до нашої громади? Один недолік з клопами важко порозумітися)
    Я згадав про США із слів тих, хто там був, подробиці мене мало цікавлять.

    сынок, на портале сотня тысяч профилей, и никто, никто не пишет в этом сообществе, никто из украиномовных не ведёт блога, который хотелось бы читать, сплошные шароварные неврозы, никто не пишет стихов, никто не пишет заметок, украиноязычный ююа это десяток-полтора профилей которые действуют на нервы порталу перепостом контента с праворадикальных ресурсов

    83 члена сообщества, пара заметок в месяц, да и то какая то стенгазета областной ячейки УНСО

      327.01.11, 19:44Відповідь на 2 від River Boy

      Я Вам не синок, мені такого тата нетреба
      Хто кому діє на нерви -це ще питання? Ви так вважаєте? Вам простіше в україномовному блозі здійснити свій черговий висер, чи наплодити клонів і понаписувати провокативні образи. Звершення "варті" уваги.
      Я не розмію чому Ви виставляєте комусь свої претензії. Блукайте собі просторами мережі, лазьте у своїх сотнях тисяч профілей, хто Вам заважає? Пишіть, створіть своє співтовариство.
      І чим Вам не подобаються праворадикальні ресурси? Новий час - нові виклики.

        428.01.11, 07:34

        Для большего понимания "папаше" который "заникався" (укр.) за "ником" (англ.) "бегущий по дороге ""русск.) Смотрел я передачу на НТВ "Мир" суд присяжных. Интеллектуальная 11-ти класница в борьбе за "своего" мальчика, которому нравилась другая девочка, вызвала её запиской на пустырь и там убила ее. Когда в суде представили записку несовершеннолетней убийцы с обращением к сопернице, я ужаснулся от её функциональной неграмотности. В записке с четырмя словами было сделано две грамматические ошибки. Если посмотреть "умные" комментарии "захованих" (укр.) за "никами" то сплошь и рядом слова "бля, мля, сцуко, жжот, медвед, отпад ... " и др. Так что , "Папаша", учи "своих деток" в Рязанях и Сызранях могучему русскому языку, а здесь мы " зі своєю рідною "телячою" мовою самі розберемось".

          528.01.11, 08:01Відповідь на 4 від VChmyriov

            628.01.11, 12:11

            Я розмовляю українською! (с) А хто заважає ??? БалакайТе.
            Алеж біля 70 відсотків спілкуються російскою .... ( Ну так склалося ... )

            ..І чому я, платник податків, громадянин своєї держави маю сприймати це як належне?(с)
            А як відповідно М.Я.Азарова з ЙО ГО російским походженням, а також інших і їх мовою ... ?

              728.01.11, 12:17Відповідь на 4 від VChmyriov

              + ! Хорошо сказанно.

                828.01.11, 13:16

                нажаль "меры были приняты" тільки до того сержанта та його керівників, бажано, щоб подібне (звільнення за неволодіння державною мови) набуло якомога більших масштабів аж до прем'єра, бо слухати це гидко. Краще Сашу і Сірожу, ніж Миколу та Вітюшу.

                  928.01.11, 17:57Відповідь на 6 від Chas69


                  Алеж біля 70 відсотків спілкуються російскою .... ( Ну так склалося ... )

                  Це неправда.

                    1028.01.11, 22:51Відповідь на 3 від Mamay_

                    Я понимаю что человеку свойственно судить по себе, но у меня нет никакой потребности в разведении клонов, и если хоть немножко умеешь читать, то заметишь что никакой провокации в том что я пишу нет.

                    А по поводу праворадикалов, вызовам этим уже сто лет, хватало всего этого дерьма. Есть страна, у неё есть замечательная, пока, конституция, флаг, гимн, "установи та організації", этой стране не хватает только граждан которые готовы его отстоять. Эта штука, если мне не изменяет память, называется гражданским обществом, не надо ходить с автоматами, не надо пить "за снайпера" (есть такая заметочка в этом сообществе а ?), а надо поднять жопу и выяснить как зовут начальника твоего ЖЕК-а и навести порядок во дворе, а потом на улице, а потом - может он и в стране появится

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна