О сообществе

всіляке сприяння захисту народу і теренів України від зовнішніх загарбників і внутрішньої зради

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Захистимо Україну

Вісмут не вберіг сралєна...

Сегодня, 25 ноября, в Запорожье разбили памятник Сталину. Фотографии на своей странице в Фейсбук опубликовал житель Запорожья Никита Долинников, передает 061.

"Запоріжжя позбулося останнього пам'ятника сталіну, який стояв в офісі комуністів", - написал он.

Еще одну фотографию разбитого Сталина опубликовал в Фейсбуке Алексей Мосейко.

"Під пам'ятним знаком жертвам Голодомору у Запоріжжі" - подписал он это фото.

Также фотографии опубликовал волонтер Александр Лебедь. "Все, що залишилось від погруддя тирану з офісу КПУ. Дякую невідомим патріотам!", - написал он. 

Напомним, памятник Сталину был со скандалом установлен в Запорожье в 2010 году. Он стоял возле офиса коммунистов, потом был подпилен, после - взорван. После этого памятник восстановили, он стоял за стеклом и ролетами в офисе КПУ. Теперь его уничтожили неизвестные.

Подробности того, кто и как разбил памятник, пока не известны. 

Напомним, сегодня, 25 ноября, в Украине - День памяти жертв Голодомора. 


https://www.061.ua/news/1873308

ПДР. Мешканку Норвегії оштрафували на 30 тисяч доларів

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

22-річній норвежці Катаріні Андерсен був виписаний штраф за п'яне водіння в розмірі 250 тисяч крон (30 400 доларів США). Справа в тому, що Андерсен є найбагатшою жінкою Норвегії, а сума штрафу тут визначається виходячи з доходу порушника.
За даними журналу Forbes, розмір статку Андерсен становить 1,23 мільярда доларів.

У 2007 році батько передав їй і її молодшої сестри Олександри по 40% акцій інвестиційної компанії Ferd Holdings, що належить їхній родині . Імовірно це було зроблено для того, щоб оптимізувати податки.

Місцева преса зазначає, що з Андерсен могли обійтися і набагато суворіше. Виходячи із загальної суми її стану, штраф повинен був скласти близько 40 мільйонів крон (4,9 мільйона доларів), повідомляє Аssociated Press.
Однак з'ясувалося, що Андерсен ще не отримала з них дивідендів, і у неї немає фіксованого доходу. Суд виніс рішення про суму штрафу, виходячи з приблизної оцінки стану порушниці. Крім цього, їй заборонено сідати за кермо на термін в 13 місяців.

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно

  • 11.11.17, 22:02

Є таке поняття – "треба", і воно вище за вказівки і накази. Потім, коли все скінчиться, хтось напише рапорт і проведе розслідування, до ладу приведуть журнали бойових дій і підпишуть нагородні листи. Ті, хто переміг, піднесуть на пантеон своїх героїв, забудуть чужих і напишуть свою історію.

Справедливість та чесність цієї розповіді цілком залежить від порядності і обізнаності тих, хто її напише. Бо переможців не судять.

Часом дуже складно пояснити, чим займаються на передовій люди, у військовому квитку яких написано "радіотелефоніст" чи "регулювальник". Дуже складно пояснити, що роблять на передовій деякі цивільні. Дуже складно пояснити, навіщо їм стільки сучасних електронних приладів, а іноді і зброя...
Але у супротивника палають склади з боєкомплектом.

Самозаймання, паління в недозволеному місці, ігри з сірниками чи гнів олімпійських богів – обирайте версію на свій смак. А нашим артилеристам глибоко до лампочки, хто провів розвідку цілей: крутий розвідник, загадковий підпільник чи обвішаний гаджетами "волонтер"...

Снаряди летять у ціль, обслуга гармати досилає нові. І ніхто не думає, скільки людей різних професій працювали над тим, щоб виявити, перевірити і переперевірити цілі.

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно :)
Долучайтеся до феєрверку тут: Фонд "Повернись живим"

Rudenko Yury

Красный день календаря...

Жовтневий переворот[ред. • ред. код]
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Жовтневий переворотСторониЛідери
Російська революція (1917)
Громадянська війна в Росії
Разбитый малый Николаевский дворец 1917.jpg
Малий Ніколаєвський палац після артобстрілу Кремлябільшовицькими загонами
Дата:Місце:Результат:Політичні зміни:Територіальні зміни:
25 жовтня (7 листопада1917
Flag of Russia.svg Російська республіка[1]
перемога більшовиків
відставка Тимчасового уряду Російської республіки
поділ Російської республіки на окремі національні держави
РСДРП(б)
Петроградська рада робітничих і солдатських депутатів
Тимчасовий уряд Російської республіки
Володимир Ульянов (Ленін)
Лев Троцький
Олександр Керенський
Запит «Жовтнева Революція» перенаправляє сюди; див. такожінші значення.

Жовтневий переворот[2] (у радянській історіографії «Велика Жовтнева соціалістична революція») — державний переворот, заколоту Російській республіці, що відбувся 25 жовтня (7 листопада1917 року. У ході перевороту Тимчасовий уряд, що перебував у столиці держави Петрограді — заарештували, а центральну владу перебрали на себе лідери більшовиків[3].

Обраний I Всеросійським з'їздом Рад ВЦВК протестував проти ініціативи більшовиків скликати II Всеросійський з'їзд Рад робітничих і солдатських депутатів 17 (30) жовтня, але, врешті-решт, погодився на його проведення 25 жовтня (7 листопада).

На початку з'їзду були представлені 402 Ради (195 об'єднаних Рад робітничих і солдатських депутатів; 119 Рад робітничих і солдатських депутатів, за участі селянських депутатів; 46 Рад робітничих депутатів; 22 Ради солдатських і матроських депутатів; 19 Рад селянських депутатів; 1 Рада козацьких депутатів). У день відкриття з'їзду більшовики розпочали збройний виступ проти діючого уряду, що його засудили ВЦВК Рад, ЦК меншовиків, ЦК есерів, Предпарламент (Тимчасова Рада Російської республіки). Меншовики та есери залишили з'їзд. А II Всеросійський з'їзд Рад робітничих і солдатських депутатів, який опинився під повним контролем «більшовиків» ухвалив рішення про сформування нового уряду — Ради народних комісарів на чолі з В. Ульяновим (Леніним)[3][4].

Таким чином, «Жовтневий переворот» з самого початку був нелегітимним та протизаконним, що протягом всього часу існування СРСР намагалася неправомірно легітимізувати і фальсифікувати радянська державна «історіографія» та компартійна пропаганда.

Згідно з радянською історіографією, Жовтневий переворот докорінно змінив хід історії на територіях колишньої Російської імперії та значним чином вплинув на хід світової історії. Але «більшовики ніколи не називали жовтневий переворот радянською революцією»[5].

Події Російської революції «давали ключ до розуміння всієї історії України XX століття»[6].