Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Злий батюшка.

Проповідь перша. Про піда#асів


«Ця війна мене не стосується», – ці слова я чую щодня і вже втомився пояснювати черствим і нерозумним про потребу бути добрим і чуйним. Таким я пояснюю просто: війні байдуже, стосується вона тебе чи ні, вона просто приходить у твій дім і сама вирішує, що тебе стосується, а що ні. Нині вона далеко, але завтра орда прийде у твій дім, зґвалтує твою дружину і дочку, забере твоє майно і твоє життя. Тому, піда#асе, поки не пізно починай думати, як захистити свій дім. Маєш зайву копійчину – віддай волонтерам для армії чи на потребу сиріт і біженців.

Не маєш – витрати годину свого вільного часу не на сидіння перед телевізором, а сплети сітку маскувальну для воїнів, сходи допоможи переселенцям бідолашним. Будь людиною, а не піда#асом!
Бо на Страшному суді Господь наш не питатиме тебе, які вина ти пив за життя і які курорти відвідав. Не питатиме, скільки у тебе золота і срібла. Він спитає просто «Ти був доброю людиною чи піда#асом?» (с)

11

Коментарі

112.06.15, 08:21

навряд чи Господь вживатиме таку слова - а по-суті вірно

    212.06.15, 08:31

    Скажу більше: за сприяння піда#асів війна прийшла на нашу землю. І, завдяки піда#асам, продовжується до цього часу.

      Гість: троль ватный

      312.06.15, 08:39

      А ты не Богохульствуешь? Ты уверенна, что именно так и спросит?

        412.06.15, 08:49Відповідь на 1 від Joxoxo

        зміст буде точно таким!

          512.06.15, 08:51Відповідь на 2 від Ми Ла

          з п'ятницею тебе!

            612.06.15, 08:56Відповідь на 3 від Гість: троль ватный

            я впевнена, що в нас ватний троль

              Гість: Українець_

              712.06.15, 09:21Відповідь на 1 від Joxoxo

              навряд чи Господь вживатиме таку слова - а по-суті вірно" Но Бог не ангел; Он просто такой, как он есть" (БГ)
              а я б сказав - Господь не проповідник

                Гість: Українець_

                812.06.15, 09:22Відповідь на 1 від Joxoxo

                відчуваю народження нової рубрики

                Даєшь "Злого батюшку" в маси!!!

                  912.06.15, 09:25Відповідь на 7 від Гість: Українець_

                  навряд чи Господь вживатиме таку слова - а по-суті вірно" Но Бог не ангел; Он просто такой, как он есть" (БГ)
                  а я б сказав - Господь не проповідник

                    1012.06.15, 09:26Відповідь на 1 від Joxoxo

                    навряд чи Господь вживатиме таку слова - а по-суті вірно може таку и вживае, а может и нет, ему лучше знать, не нам об этом рассуждать, на ум приходят слова из песенки: "Жопа есть, а слова нет..."

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна