Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

пазли складаються.

 Прошу, я не пропутенець, не юлефіл чи юлефоб, з рошеном... свої погані спогади. але тут не про те...
Хто каже, що яцик йде до Європи, може плюнути йому не тільки в обличчя...
Ці паскуді стабільність не треба, він більш ніж рік хизується своїм доходом, а це прибуток з депозитів...
цікаво, скільки він задекларує за 2015? думаю що гонтарева йому інфу зливала....
Але людина, котру задовольняють 22-25% по депозитам, не захоче губити такий дохід,.....
Але як ця паскуда думає підіймати економіку, котрій треба кошти для розвитку????? як щось планувати, коли банк дає під 33% і це тільки відкритий, хто користувався - розуміє про що я кажу.

Поясніть мені хто прем'єр 

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

14%, 1 голос

86%, 6 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

119.05.15, 22:16

більшість любить шоколад

    анонім

    219.05.15, 22:17

    На себя играет используя моменты. Заработок на пиндосах - агент пиндосов, заработок на параше - агент параши, заработок на Гондурасе - так тут и печать негде ставить

      319.05.15, 22:18

      Ти, нібито, людина адекватна, але періодично поводишся наче вишиватник, їй-бо.
      Про кулявлоб маю думку, але пп 1-3 для нього не підходять. А розширювати свою думку не маю бажання, так як і починати дискусію з цього приводу.

        419.05.15, 22:23

        ну что тебе сказать - чтобы не разочаровываться в людях, а тем более в правительстве - не надо очаровываться ими.

          519.05.15, 22:32Відповідь на 3 від Танк_

          але каже одне і робить геть інше...будь послідовний, прослухай що він каже постійно...передивися місячну,піврічну і річну давнину. Він один розумний? Знаєш скільки моїх знайомих прикрилися? скільки за рік виїхало? хоч приколю, всі вони голосували за петю і казали, що кролик профі, я питав їх.. що зароблено чесно?...відповіді досі не маю....але я тут колупаюся і пробую зробити світ краще, а ці паскуди все гроблять... Ти бачив штрафи майбутньго? я бачив...мені їх розписали до 15.07.2015...за нізащо...і все що робилося, щоб блазнів не було при владі пішло в небуття... Коли до тебе ще не прийшли, не переймайся, ще черга не дійшла. Повір, закрилося підприємство, на якому працювало 600 людей, яке не змогло повернути борг банку в 12 лямів гривень....тому, що держава не повернула 60 лямів ПДВ

            619.05.15, 22:34Відповідь на 4 від Поговорим

            я комунякам і комсомольцям не вірив з дитинства....тим паче тим, що темно накопичували свої статки. Де куля?

              719.05.15, 22:35Відповідь на 1 від LeoLine

              більшість любить шоколадде та більшість???? в Донецьку він дешевше чим у мене.....дружина відмовилася

                819.05.15, 22:35Відповідь на 6 від Shnec

                я комунякам і комсомольцям не вірив з дитинства....тим паче тим, що темно накопичували свої статки. Де куля?в лобі) не вір і цим - вони нічим від комуняків и касамольців не відрізняються

                  919.05.15, 22:38Відповідь на 2 від анонім

                  На себя играет используя моменты. Заработок на пиндосах - агент пиндосов, заработок на параше - агент параши, заработок на Гондурасе - так тут и печать негде ставитьпоясни тоді хто за державу?

                    1019.05.15, 22:39Відповідь на 8 від Поговорим

                    я комунякам і комсомольцям не вірив з дитинства....тим паче тим, що темно накопичували свої статки. Де куля?в лобі) не вір і цим - вони нічим від комуняків и касамольців не відрізняютьсяотож...чому я повинен мовчати? чому мене називають пропутинцем? ватою? задовбало одностороннє бачення... Чого 18 майдани не обєдналися і не розібрали ВР????? що було не так?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна