хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Американка для куми.

Ось презентувала кумі на ДН


І забрала перев'язати. Не врахувала висоту стояння грудей, тож розпустила до лінії пахви, додам ще рядків 30 червоного, щоб чорна смуга стала на талію і виглядала пояском. І декольте треба глибшим робити на декілька см, нічого ховати таку красу.
От думаю: може, ще відсотків 10 ширини додати? Бо щось плотно сидить. Так це ж на голе тіло міряли. А американки взагалі-то носяться на блузу або водолазку. Взагалі-то кумася почала худнути, тож не знаю, що з тею шириною робити... Що скажете? Вдячно прочитаю ваші думки та критичні зауваження.

12

Коментарі

Гість: Стази

117.03.15, 12:13

так, додай до ширини також

    217.03.15, 12:14

    Я у в'язанні - нуль, але думаю, що зі змінами буде краще, і пузік трохи прикриється. В кольори вдивляюсь, як в оте нашумівше плаття-хамелеон, думала, що то коричневий, а то ж виявляється - чорний.
    А я б декольте не углубляла, отак, як зараз - елегантно, а глибше- буде вульгарно. Але..якщо на блузку, то да, треба. Кума що каже? Може, вона носитиме на ліфчик під спідничку?
    Ти майстриня, молодець! Коли тільки все встигаєш?

      317.03.15, 12:22Відповідь на 2 від Ми Ла

      Кольори - чорний з червоним (чисто по-бандерівськи), то мій телефон ще додав навмання яких зажадав

      ума каже, що ширини не додавати, вона за тиждень (поки я перев'яжу) схудне, але я мало вірю. Буде, жаль, якщо лежатиме річ.

      Дякую за добрі слова

        417.03.15, 12:22Відповідь на 1 від Гість: Стази

        так, додай до ширини також дякую за думку!

          517.03.15, 12:23

          ммм вставлю свои 5 копеек. По спинке черная полоса идет правильно, по переду её надо опускать точно на её ширину. Декольте увеличить, плечи расширить на пару см. По спинке пройму спрямить, прямо от подмышки до крайней плечевой точки. Рукава или удлинить на 2-3 см или головку чуть наполнить. И по груди-талии-бедрам все-таки добавить. Даже если похудеет, вязаное изделие подстроится под фигуру. Как-то так)))

            617.03.15, 12:23Відповідь на 2 від Ми Ла

            а глибше- буде вульгарно. Але..якщо на блузку, то да, треба. Кума що каже? Може, вона носитиме на ліфчик під спідничку?

            танутишотаке-тільки на светрик вдягати,і- ні в якому разі не на голе тіло

              717.03.15, 12:24Відповідь на 2 від Ми Ла

              я-за поглиблення декольте

                Гість: feniks**

                817.03.15, 12:24

                Гарно, я б так не змогла..
                Ручки як і мені тре підкачати

                  917.03.15, 12:24

                  ой,плюсанула,бошото всі про це забули

                    Гість: Стази

                    1017.03.15, 12:26Відповідь на 4 від Міс Марпл

                    так, додай до ширини також дякую за думку!нема за що. і до ширини рукавів - відповідно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна