хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Как вы ощущаете любовь?

Анонс
Тема статьи: Любовь, что это за чувство 


Что такое любовь? Одинаково ли ее ощущают все люди? Почему первая любовь – незабываемая для некоторых, даже после 10 лет брака с другим человеком? И многие другие разгадки тайн любви с помощью системно-векторной психологии. Статья: Любовь, всегда любовь

0%, 0 голосів

25%, 1 голос

0%, 0 голосів

50%, 2 голоси

25%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
0

Коментарі

Гість: Дед Кондратий

17.07.13, 20:13

Як тоби ни соромно падробностямы сэкса цикавытысь..Чы ты ни знаешь ащущений движений першого акту любови

    27.07.13, 20:22Відповідь на 1 від Гість: Дед Кондратий

    Як тоби ни соромно падробностямы сэкса цикавытысь..Чы ты ни знаешь ащущений движений першого акту любовиможно на Вы

      Гість: Дед Кондратий

      37.07.13, 20:30Відповідь на 2 від Жани

      Ты знаешь шо у Швэции до нэдавних часив було прыйнято звэртатыся и на "ты" и на "вы".Алэ потим був прыйнят закон,якый денансирував звэртання на "вы".Таперича там до усих(старыкив и молодых) звэртаються на "ты",як и в аглицький мови "you".Пара и нам до цього пэрэходыть.Ось я и роблю пэрши крокы

        47.07.13, 20:35Відповідь на 3 від Гість: Дед Кондратий

        Ты знаешь шо у Швэции до нэдавних часив було прыйнято звэртатыся и на "ты" и на "вы".Алэ потим був прыйнят закон,якый денансирував звэртання на "вы".Таперича там до усих(старыкив и молодых) звэртаються на "ты",як и в аглицький мови "you".Пара и нам до цього пэрэходыть.Ось я и роблю пэрши крокыТак мы же украинцы ))

          Гість: Дед Кондратий

          57.07.13, 20:40Відповідь на 4 від Жани

          И шо цэ мишаеть буты на "ты"?

            67.07.13, 20:55Відповідь на 5 від Гість: Дед Кондратий

            И шо цэ мишаеть буты на "ты"?я не привыкла общаться на ты с пожилыми мужчинами в белых трусах и носках ))

              Гість: Дед Кондратий

              77.07.13, 20:58Відповідь на 6 від Жани

              Тю,чого?.. Я ж не предлагаю любови до упаду..А наскы у мине чысти,як и думкы,не пирижывай

                87.07.13, 21:03Відповідь на 7 від Гість: Дед Кондратий

                Тю,чого?.. Я ж не предлагаю любови до упаду..А наскы у мине чысти,як и думкы,не пирижывайце чудово