хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Горять вогні....

Вот нашла красивую мелодию, взяла стихи и попыталась что-то слепить.)) заранее прошу прощения . Я не претендую на роль великой певицы. Просто как чувствовал так и пела)))

Кличу тебе знов в пекло багряних снів В осінь моїх надій, спогадів, сподівань... Ти не приходить сам... клич із собою любов, Може вона розбавить море моїх страждань... Плине чому час? Чую його тут, - Дні поспішають куди? Ночі ж на місці стоять. Біль, відпусти мене з сивих осінніх пут - Я запалю тебе тисячами багать. Хай же горять вони, немов свічки вночі Може побачивши їх - ти все ж знайдеш мене? Хочеш ? Приходь сам... Нащо нам глядачі? В цьому театрі тіней - правди ніхто не збагне. Та не приходиш ти - марно блукаю в снах Вихід шукаю там - у лабіринті днів... Гасне від самоти сонце в моїх очах, Гаснуть у темряві ночі, сотні свічок-вогнів. В пекло багряних снів - кличу тебе знов В осінь моїх бажань - вже не прийдеш ти... Не приведеш з собою вірну свою любов, Снігом шляхи заховані - їх тобі не знайти Хай же горять вони, немов свічки вночі Може побачивши їх - ти все ж знайдеш мене Хочеш ? Приходь сам... Нащо нам глядачі? В цьому театрі тіней - правди ніхто не збагне.

7

Коментарі

121.05.11, 09:04

очень красиво, записывайте ещё и не забудьте мне присылать

    221.05.11, 09:24

      321.05.11, 16:10Відповідь на 1 від gelo66

      хорошо))) спасибо - очень приятно слышать)))

        421.05.11, 16:11Відповідь на 2 від Karpusja

          522.05.11, 03:00

            622.05.11, 17:37Відповідь на 5 від lzefireto

            спасибо

              Гість: Nika***

              723.05.11, 09:28

                Гість: Anafidream

                823.05.11, 15:21

                сподобалось

                  924.05.11, 16:05Відповідь на 8 від Гість: Anafidream

                  спасибо)))) я очень рада)