хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ніколи не здаватись

Іспанія, Мадрід. Військовослужбовець і націоналіст Джошуа Естебанес їхав в метро на мітинг націоналістичної партії "Національна демократія". В цей час туди ж їхали і антифа активісти. Близько 50 антифашних шавок. Одному з них не сподобалась кофтина хлопця (Lonsdale). Далі все на відео. Результат: одна антифашна шавка покинула цей світ, троє поранені. Джошуа схопила поліція в той же день, його посадили на 30 років за умисне вбивство (капець, один умисно напав на 50-х). Джошуа респект, сильний духом і відважний хлопець. Герой! І один в полі воїн. Ніколи не здавайтесь, скільки б не було шавок навколо.





16

Коментарі

15.07.13, 10:14

молодець!А для всих шавок прийде час розплати!

    Гість: R0mmel

    25.07.13, 11:37

    шкода хлопця, вийде вже після 50 років на волю - життя закінчене. З іншого боку не знаю, чи була реальна загроза його життю, і чи була така необхідність саме різати шавку. Він як ніж дістав, там половина одразу назад відскочили

      35.07.13, 11:42Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

      шкода хлопця, вийде вже після 50 років на волю - життя закінчене. З іншого боку не знаю, чи була реальна загроза його життю, і чи була така необхідність саме різати шавку. Він як ніж дістав, там половина одразу назад відскочилину ти ж бачив, він спеціально показава їм ніж, щоб вони його не чипали, а всеодно придовбались. Вони б його забили, якби був без ножа, бачив який там натовп був

        45.07.13, 15:44

        гідний вчинок, молодець!

          анонім

          55.07.13, 20:06

          Вовк розібрався з шакалами по ділу. Сподіваюся, прийде час, коли він стане героєм в Європі, бо ці "антіхвашисти"-- шакали реально дістають.

            66.07.13, 10:02

            Ніколи не здавайтесь, скільки б не було шавок навколо.

              76.07.13, 17:38

                86.07.13, 21:53

                  97.07.13, 22:17

                    108.07.13, 11:06

                    Достойний чоловік(!)
                    Не помітив тільки момент, коли він наніс удар.шавці.
                    Підкажи на якій секунді.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна