Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Масквабад

"Русскій мір" під наглядом Аллаха, щоб чурки жили по кайфу. Якось так. Всім толерастам до речі корисно послухати, як їхні любі кольорові відносяться до країн, куди переїжджають: "Все створив Аллах і не вам місцеві вирішувати, де кому жити". 


13

Коментарі

Гість: Phoenix 28

14.07.13, 20:39

    24.07.13, 20:45

      34.07.13, 20:50

      каші не з ними не звариш.Доведеться пояснити хто де і як має жити.

        44.07.13, 20:55Відповідь на 3 від uraha

        каші не з ними не звариш.Доведеться пояснити хто де і як має жити.їм можна пояснити тільки так,як пояснили мешканці Марганця

          54.07.13, 21:05Відповідь на 4 від Lost_paradise

          То вже деталі.Ну якщо люди своїх бити не хочуть, тоді їм прийдеться отримувати від чужих.

            64.07.13, 22:19Відповідь на 4 від Lost_paradise

            їм можна пояснити тільки так,як пояснили мешканці МарганцяЯ не слыхал этой истории.

              74.07.13, 22:25Відповідь на 6 від Nenatio

              їм можна пояснити тільки так,як пояснили мешканці МарганцяЯ не слыхал этой истории.http://www.ankontr.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=7642&Itemid=36

                Гість: R0mmel

                84.07.13, 23:11

                толерастам до одного місця, там замість мізків каша. В мене одна така знайома є, що дуже кавказців любить. В неї аргументи феєричні, типу що погані білі фошисти завжди першими ображають дєтєй гор і провокують конфлікти.

                  95.07.13, 17:47

                  Sapienti sat...

                    105.07.13, 22:12

                    Цікаво цікаво,бачите до чого доходеБогато іх і вже вони знають кому де потрібно бути.У 80х пам'ятаю іх усюду били у Маскві.А зараз вони вже дають відсіч.ОХ як історія повторюеться.Коли я одному розповідал як Грузію завоювували,і як райни Грузії знишили,люд вирізали,не може бути каже мені.То він не хотів визнаватию.А це буде визнавати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна