хочу сюда!
 

Алла

38 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Норвезькі школи і мігранти

9

Комментарии

12.03.13, 23:15

невже прозріли? Коли ж за мітлу візьмуться?

  22.03.13, 23:22Ответ на 1 от R0mmel

  невже прозріли? Коли ж за мітлу візьмуться?бачиш як одразу ж пресонули ректора? Вони ж і Брейвіка тому сунули, щоб опорочити націоналістів в Скандинавії, бо відчувають, що в них толерантність вже закінчуються. Тепер будуть як в Німеччині Гітлером перед німцями махають, перед норвежцями Брейвіком і проводити свої толерастні програми. А всіх незгодних під прес

   33.03.13, 00:36

   "Мусульманам не можна їсти свинину, а ... дають тільки її. І нам прикро....Про нас не думають"...відразу видно, що знімали для телебачення нашого північно-східного сусіда Щоб показати, що у всіх так, нічого жахливого не відбувається.
   Ще такі чудові слова : расизм, апартеїд.
   Як не дивно, та думаю, що саме молодше покоління повстане першим, хоча старші мали б стежити за безпекою, а не відводити очі і мовчати.

    43.03.13, 02:23

    То нах вони їх впускали до себе?

     53.03.13, 02:31Ответ на 4 от Танк_

     То нах вони їх впускали до себе?Є така хвороба - толерастія, в Європі зараз епідемія

      63.03.13, 02:39Ответ на 5 от Lost_paradise

      То нах вони їх впускали до себе?Є така хвороба - толерастія, в Європі зараз епідеміяТо зрозуміло, але нащо було їх впускати? Це ж не просто! От нашій людині - фіг візу отримаєш. І це при тому, що од наших точно ніякої шкоди, одна користь. Це якщо захочуть залишитись. Так чому нам візи не дають, а цим - будь ласка? Ось нехай тепер терплять, поки араби не нахилять їх всіх алаху молитись.
      А що то за фігня, коли охоронець захищає всіх від однієї скаженої дитини? Що, ту дитину неможна виключити?

       73.03.13, 02:52Ответ на 6 от Танк_

       Та там купа аспектів. Якщо брати наглядні, то чітко видно, що правлять ЄС люди з сумнівними психічними властивостями. По-друге - це вигідно крупному капіталу, якийсь Махмуд з Сомалі буде працювати на заводі за 5 євро за годину, а норвежець буде вимагати вже 20. Скандинавські країни були одними з найбільш успішних в соціальному плані, тому коли вони вступили в ЄС в 95 звісно ж туди ломанулись кольорові на соціальний захист. Отут можна подивитись на графіку як зросла еміграція зі вступом в ЄС (це Швеція)
       http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Invandrare_utvandrare_Sverige_1850-2007.svg?uselang=ru

       Причому там було декілька всплесків еміграції, але це внутрішньоскандинавська була, коли в 70-х підписали угоду з фінами. А ось зі вступом в ЄС повалили кольорові

        83.03.13, 02:57Ответ на 6 от Танк_

        А чому не закриють кордони? А тому що не дозволено уставом ЄС. Скандинави вже декілька разів виходили з пропозицією відміни шенгену. Найбільш серйозно це було декілька років тому, коли Данія та Сильвіо Берлусконі подали проект і почали вимагати відміни "відкритих кордонів". Але потім "раптово" розгорівся скандал з Сильвіо в Італії, його змістили і все так і затихло. А вони ж то знали, що на зовнішній кордон кольорові попадають через Іспанію та Італію, а там в Європі вже мандрують через відкриті кордони, а Скандинавія то ласий шматок до будь-якого чурки з Африки

         93.03.13, 03:06Ответ на 8 от Lost_paradise

         Просто жахливо це все. Якщо Європа не прийде до тями - їм буде мандєц. Хоча я в це не вірю, якщо чесно. Впевнений, що вони схаменуться.

          103.03.13, 21:36

          Європа -для білих.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая