хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Ні гомосєкам

Доволі здорові думки російського журналіста Максима Шевченко

18

Коментарі

128.02.13, 23:06

Готовий повтороити кожне слово українською!
Гомосексуалізм - це одна із складових геноцду в умовах окупації...

    228.02.13, 23:32

    якесь шаблоне трактування, я навіть путєна згадав. кажу про маніру доносити думки, а не самі думки.

      328.02.13, 23:56Відповідь на 2 від Пробіотик

      якесь шаблоне трактування, я навіть путєна згадав. кажу про маніру доносити думки, а не самі думки.Доброго вечора! Давно вас не бачив, з поверненням!
      А по-суті, то не знаю, я якось в сценічному плані не розбираюсь, не іміджмейкер чи як там воно по модному зветься
      А думки його сподобались, бо спокійно, без істерики і лозунгів пояснив чим загрожує оця гомо-політика

        41.03.13, 00:02Відповідь на 3 від Lost_paradise

        якесь шаблоне трактування, я навіть путєна згадав. кажу про маніру доносити думки, а не самі думки.Доброго вечора! Давно вас не бачив, з поверненням!
        А по-суті, то не знаю, я якось в сценічному плані не розбираюсь, не іміджмейкер чи як там воно по модному зветься
        А думки його сподобались, бо спокійно, без істерики і лозунгів пояснив чим загрожує оця гомо-політика
        Та я на все звертаю увагу. Російська школа. Путєн став куміром багатьом москалям. Я часто помічаю його стиль в інших вустах. Мені цей стиль набрид. Я чую за словом політично - будемо бити, саджати, катувати, як і за словами інших брехунців з кремля.
        Вечір добрий, та я ще розгойдуюсь.

          анонім

          51.03.13, 07:39

          Все вірно!

            Гість: lkjmn

            61.03.13, 09:29

            Як це не парадоксально, та це інтерв'ю теж є пропагандою гомосексуалізму. Менше треба язиком молоти, взагалі не треба. Треба діяти.

              71.03.13, 13:15

                81.03.13, 18:37Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

                Як це не парадоксально, та це інтерв'ю теж є пропагандою гомосексуалізму. Менше треба язиком молоти, взагалі не треба. Треба діяти.Варто вийти на вулицю і назвати себе Наполеоном - заберуть в психіатрію, а гоміків чому не лікують?

                  91.03.13, 20:13

                  на жаль відсоток подібної думки в Росії на великий

                    102.03.13, 00:01

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна