хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Дитячий табір "Джерела толерантності"

Біснування толерантних і виховання наших дітей мультикульурності. До речі голова і організатор табору Йосип Самуїлович Зіссельс


А ось на їхньому каналі в ютубі (http://www.youtube.com/user/Tolerccamp?feature=watch) знайшов виховні ролики, ось один з них, австрійський ролик з пропаганди педерастії

13

Коментарі

115.02.13, 12:58

Фігово, у тому числі, те, що нормальне поняття "толерантність" - тобто терпимість до інших поглядів - через таке лайно набуває абсолютно негативного сенсу. А цих закордонних толерастів взагалі

    Гість: R0mmel

    215.02.13, 14:21

    "голова і організатор табору Йосип Самуїлович Зіссельс" - як кажуть у цих ваших інтернетах: "ВНЄЗАПНО!" Повиходили всі в національних костюмчиках і співали національних пісень, а весь "слов"янський колорит" обмежився співами совкової пісні російською. Цікаво, а слов"янина з вишитим візерунком коловрата на льняній сорочці пропустили б туди, чи такі не мають права на існування?

      315.02.13, 15:06

      найгірше що в цю гидоту дітей втягують

        415.02.13, 16:38Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

        Оце насмішив, ти ще скажи, що одружитись на білій жінці і народити купу білих дітей це не расизм. Пгафєсор Зіccельс засмучений твоїми знаннями з толерантності

          Гість: R0mmel

          515.02.13, 17:09Відповідь на 4 від Lost_paradise

          не буде з мене людини, мабуть, так я і помру неосвіченим нетолерантним йолопом (маю надію, на той момент у мене буде 3-4 дітей та з 15 онуків). А товаріщям Зіссєльсам можу порекомендувати запивати мацу корвалолом

            616.02.13, 14:21Відповідь на 1 від Танк_

            згоден усе перепоганили

              716.02.13, 14:23Відповідь на 3 від Fred Perry

              потрібно виховувати своїх дітей, так, що би в них був від цієї гидоти імунитет.

                816.02.13, 14:39

                  916.02.13, 15:25

                  за таку пропаганду треба

                    1016.02.13, 17:25Відповідь на 7 від Hudson Hawk

                    в моїх буде.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна