Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Ліберастам сюди або гудбай гамерика

Детройт (82% населення негри)



Філадельфія (58% населення негри)





Чікаго (68% населення негри)





13

Коментарі

110.12.12, 00:05



Це все прояви расової нетерпимості - білі, щоб дошкулити афроамерикосам втекли з місць негроскупченості... Тепер бідні неБілі потерпають від невлаштованості...
Філадельфія рулить серед рульових

    210.12.12, 00:11

    Додивився останній кліп... і так мені стало шкода білих американців...

      310.12.12, 00:36Відповідь на 1 від Perovdupu



      Це все прояви расової нетерпимості - білі, щоб дошкулити афроамерикосам втекли з місць негроскупченості... Тепер бідні неБілі потерпають від невлаштованості...
      Філадельфія рулить серед рульових
      Питання в тому, як поки що Обама не розмалював Білий дім графіті

        410.12.12, 00:36Відповідь на 2 від Perovdupu

        Додивився останній кліп... і так мені стало шкода білих американців...
        Догралися в ліберасьйон

          510.12.12, 01:20

          ви все як бджілка, світом переймаєтесь, похвально. пригадав сусідські сайти, всякі сРу.нет тощо. там теж, жваво обговорюють економічну світову тенденцію, в сотий раз на тиждень хоронять Америку і вірять у свою винятковість. і це, зауважте, не знімаючи лаптей і не тверезіючи
          по суті - засрані негри, живуть в засраних гетто. валять один одного, ведуть примітивний образ буття, коляться і зпиваються, якщо не застрелять раніше. що з того? якщо вони стануть загрозою нац.безпеки США - кинуть кілька ракет малої дії - і нема гетто це в глобальному сенсі, а так введуть війська перестеляють трохи і так до наступного разу. все це - така ось Америка.

            610.12.12, 01:32Відповідь на 5 від Пробіотик

            Та я як кожна біологічна істота шукаю свою нішу, там де пишуть про злочини кривавої гебні та корупцію все вже зайнято, намагаюсь креативити Взагалі кожен намагається довести свою винятковість, і касапи, і янки, запитайте в лягушатніка, і той скаже, що французи найвеличніша нація. Всі, окрім України і можливо ще Габона. Українці вважають, що найвеличніші французи, швейцарці або янкі, хто завгодно, а ось ми бидло звичайне, порівняно з просвіченним заходом. Типовий комплекс меншовартості на обличчя і виключення з процесу, коли навіть якась Венесуела має свою думку щодо подій в Палестині або кризи іпотечного ринку в США. Україні б в першу чергу не з корупцією боротися, а заявити, що її бентежить стан демократії в Ліхтенштейні

              710.12.12, 01:40Відповідь на 5 від Пробіотик

              Та там вже негр президент, якби так не сталося, щоб по білим не стріляли ракетами. Детройт це вже місто майже без білих і зруйноване вщент, а влад хоч би що. Я розумію, що ця ситуація не загрожує білому дому, а ось білим людям загрожує. Але як видно з прикладу Детройту, люди вже не борються за себе і свої права, вони всі просто масово виїхали. Я розумію, що поки що є Каліфорнія і Техас, де їх поки що мало, але скоро й там таке саме буде. Але народ тупо як овочі сидить і мовчить. Як і в нас. Але все ж я люблю Україну, я радий, що не мешкаю в США і що Україна поки що не вступила в ЄС і не приєдналися до Москвабада. Сподіваюсь цього ніколи і не трапиться. Україна краще за США, всю Європу і Росію, а нам все показують пальцями то на Захід, то на Схід. Є проблеми, але все ж краще ніж там

                810.12.12, 03:09Відповідь на 6 від Lost_paradise

                Та я як кожна біологічна істота шукаю свою нішу, там де пишуть про злочини кривавої гебні та корупцію все вже зайнято, намагаюсь креативити Взагалі кожен намагається довести свою винятковість, і касапи, і янки, запитайте в лягушатніка, і той скаже, що французи найвеличніша нація. Всі, окрім України і можливо ще Габона. Українці вважають, що найвеличніші французи, швейцарці або янкі, хто завгодно, а ось ми бидло звичайне, порівняно з просвіченним заходом. Типовий комплекс меншовартості на обличчя і виключення з процесу, коли навіть якась Венесуела має свою думку щодо подій в Палестині або кризи іпотечного ринку в США. Україні б в першу чергу не з корупцією боротися, а заявити, що її бентежить стан демократії в Ліхтенштейнія радий, що українці не хворіють на манії величі

                  910.12.12, 03:14Відповідь на 7 від Lost_paradise

                  тим паче радійте - негри знищать погану Америку, встановлять там бананову республіку чи царство і облишать наміри тягнути свої американські, загребущі лапи до тендітних країн, які лякають дітей страшними американцями а якщо неграм захочеться пограти у війну - боюсь з таким показником як засрані власні регіони - вони потонуть десь у морі на шляху, а ракети підірвуться у власних шахтах. дикун не може правити комп'ютером, вчитися треба, а не реп співати

                    1010.12.12, 03:41Відповідь на 8 від Пробіотик

                    Бо їх жаба душить!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна