хочу сюда!
 

Людмила

34 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 29-39 лет

Дика цивілізація або екзистенція пенька

В одній з перепалок на тему моралі згадалося. Було це наприкінці 90-х. Випало мені тоді вперше поїхати за межі цивілізації, тобто з центру Європи України до "дикунів", тобто арабів, а конкретніше до Об'єднаних Арабських Еміратів. Тоді до речі я вже бував у всім відомим Єгипті та Турції і здавалося мені, що то і є ісламський світ. Нічого доброго звісно я не очікував, оскільки турки мене дуже дратували, хоча мало чим відрізняли від єгипетських арабів - типові надоїдливі і балакучі торгаші. Загалом як я завжди казав, в Турції все добре, окрім турків. Зважаючи, що я вже тоді трохи знав, що в ОАЄ панують закони шаріату, очікував побачити ще гірше за світські Єгипет та Турцію.

І очікування не змусили себе чекати вже в аеропорті. Мушу зазначити, що аеропорт там дійсно класний і навряд чи є щось схоже в Європі. Але приколи почалися на митному огляді. В мене в сумці лежав якийсь журнал, здається чи то Men's Health, чи то Maxim, загалом не порно і не еротика, але голі ляльки присутні. І коли араб з криком "харам" почав виривати сторінки з журналу з дівулями, очі мої полізли догори, а серце защемила тоска. Журнал мені повернули, але вже без дівок. З собою в мене були диски, здається там була музика і можливо ще якась хрєнь. Але нам довелося ледь не годину оглядати мої диски, як сказав араб, щоб там не було "хараму". То в сенсі порнографії. "Хараму" там не виявилось, а потім я взнав, що якби я таки вирішив скрасити свій вечір переглядом "Еммануель" (знаю, знаю зараз молодь посміялась би, але в моїй юності це ледь не верх порнографії був, зараз вже пишуть "мелодрама", що там зараз у моді серед продвинутих не знаю), то жодне українське законодавство мене могло б і не врятувати, а може навіть лишити мені якихось дуже дорогих мені кінцівок. Це мені знайомий араб сказав, так і не знаю чи правда, чи може пожартував... 

Але пригоди мої на тому не закінчилися. Мені з Дубаї треба було в емірат Шарджа. Щоб ви розуміли, ОАЄ це місто скла, там все майже модернове і можна сказати, що пік цивілізації. Як мені казали, то з Дубаї може зрівнятись в цьому плані хіба що Токіо та Нью-Йорк (не знаю, ні там, ні там не був). Але майже...Водій попався, що порівняно (що я зрозумів пізніше, порівняно з іншими арабами, не враховуючи персонал готелю) непогано знав англійську і ось ми їдемо серед груди висоток, скла і кольорової реклами, я був вражений, бо вперше таке побачив. І тут натовп стоїть посеред пустелі. Між двома висотними (поверхів по 50 мінімум) будівлями, клаптик пустелі. Купа натовпу. Водій каже поїхали подивимось, там страта. Дійсно страта, посеред клаптика пустелі стоїть червоний пеньок. Рубали руку за крадіжку. Закони шаріату в дії. Не дивлячись на всю мою нелюдяність і жорстокість (лібералам привіт), дивитися на закон в дії не було настрою. Але який диссонанс між кольоровим склом з рекламою Кока-коли і законами шаріату в пустелі.  Досі шкодую, що так і не сфоткав того пенька...

Що цікавого було там, так це те, що майже неможливо було дістати алкоголю і сигарет. Паління і алкоголь були заборонені, дозволялися лише на території готелю і продавалися лише іноземцям. Знайомий араб казав, що все ж дістати алкоголь можна, пакистанці контрабандою завозили і продавали в підвалах. На думку араба пили і курили в ОАЄ або шейхи та еміри, або ті, що повернулися з заходу. Як він сам до речі, бо тривалий час жив у Франції, там же навчався, тому бар в нього був повний. Але робив то втихомолку, бо з одної сторони ісламська поліція, з іншої старці (про них ще розповім). Але пакистанці-контрабандисти мали й іншу сторони медалі, бо як казав той же араб, саме вони і скоювали 99%. Ну то зрозуміло, бо там усю брудну роботу виконували пакистанці. І за це їх і не любили, хоча самі араби з ОАЄ працювати ой як не люблять, облінилися на нафті. Хоча злочини там такі собі по нашим міркам - пакистанці могли інколи щось поцупити з магазину, могли наркоманити (за що смертна кара, як за вжиток, так і за продаж). Вбивства також скоювалися в основному серед тих же укурків-пакистанців на хатах, де вони й розслаблялися. Напади на вулиці були там дикістю, бо тебе ж одразу відслідять (камери вже тоді усюди) і сікір-башка, дарагой. Тому по вулицях там можна було ходити всю ніч, хоча араби не люблять ходити. Окрім якихось дідусів в обірваному лахмітті, дуже схожих на наших бомжів, котрі сиділи поза вуглами. Виявилося, що в тих бомжів в кожного на рухунку суми не менше ніж з 6 нулями, просто гроші їм на фіг не потрібні були. Вони якісь типу релігійні мудреці. Так ось, їх то шейхи і бояться більше за поліцію. Бо якщо хтось себе непристойно веде, то дідусі мали право тебе поколотити дрючками. Колись начеб то і якомусь шейху дісталось від тих дідусів. Тому то всі шейхи і еміри бухнячили дома і зась їм в нічному Дубаї по-пьяні шукати пригод на свою дупу, бо старички "нє дрємлют" і запросто отхватиш дрючка по макітрі, навіть, якщо ти і емір. Хоча на жаль екзекуції, вчиненої бомжами-міліонерами, я так і не побачив. Напрочуд спокійні і навіть привітні люди. Просто не треба при них їсти гамбургери і дівчатам носити міні-спідниці, бо вони тебе покалічать ще до того, як знайде ісламська поліція. 

Ісламська поліція також цікава річ. От такий приклад мені розповідали. Приїхав один молодий араб на канікули з Лондону. Вирішив він слідувати законам моди і зробив собі дреди і поначипляв сережок на всю морду. І один раз пішов він у магазин за чимсь (грець його знає, що треба в магазинах істотам з дредами і сережками). Стоїть в черзі і тут заламують, ведуть у підсобку і бритвою бриють його на лисо і видирають всі сережки. Посміхніться, вас зловила ісламська поліція. І відпустила, можливо навіть сказала до побачення. В дії я також бачив ісламську поліцію, коли виводили парочку з Німеччини ( чи Австрії, грець його знає), котра відверто захопилася поцілунками. Ні, мої милі ліберали, не хвилюйтеся, з ними нічого не трапилося, їх просто вивели на вулицю і сказали зробити свої справи в готелі, а після чого прийти за покупками до магазину. Звісно ж удар по фріцам, як так, он в їхніх сусідів голандців, дозволили займатись сексом в громадських парках, а тут французький цілунок заважає дикунам.

Загалом, майн лібе фройнд, я був шокований дикістю наших братів менших арабів. І як добре, що повернувся до прогресивної цивілізації. От тільки з кожним роком, мені чомусь здається, що дикунською все більше стає "цивілізована" Європа і все манливіше стає отой пеньок посеред висотних скляних будівель. Дійсно дикунська цивілізація на відміну від цивілізованої дикості сучасної Європи. Ех, я б пів бюджета України, віддав за той пеньок арабам, щоб поставити його на майдані, щоб привнести таки трохи "дикості" в нашу "цивілізацію".


11

Комментарии

14.12.12, 00:50

щось би з цього і нам не завадило...
найперше - такі дії з хворими "любими" лібералами))

  24.12.12, 00:56Ответ на 1 от Зося Квітнева

  щось би з цього і нам не завадило...
  найперше - такі дії з хворими "любими" лібералами))
  та я впевнений, що якщо навіть просто поставити пенька в центрі, то одразу ж 90% лібералів одразу рот на замовк і своєю доброю традицією будуть влаштовувати "кухонні революції"

   34.12.12, 04:22

   В Донецьку, ще до 1941 року був величезний фруктовий сад, в районі шахти №19, це за сучасним мікрорайоном "Бірюзово" в сторону мікрорайону "Текстильник". Навколишне населення крало ті яблука безбожно та беззупинно, не допомогали ніякі бригади охоронців.
   Коли прийшли німецькі окупанти, вони поставили на протилежних кутках саду всього дві шибениці. За весь час окупації так нікого і не стратили, але і жодного яблука ніхто не взяв. Ще зараз в степу стирчать поодинокі старезні дерева - залишки того саду...

   Це в районі "нової" 500-метрової антени ОРТПЦ, іі звідусіль видно
   http://radiomap.eu/ua/donetsk_oblast/petrovka_01.jpg

    аноним

    44.12.12, 08:12

    Так а ким є оті наші ліберасти? В масі своїй розбещені істоти -- хіпарі колишні і т.д. Памятаю, ми їх просто відловлювали і товкли їм писки. А тепер бач, вони мене життю вчать. Або взяли моду на вїздах до міст і сіл хрести ставити. То може краще шибенеці?

     54.12.12, 09:08

     Слухаючи виття про права людини, відчуваю необхідність в трактаті про людські обов'язки.

      64.12.12, 09:52Ответ на 4 от аноним

      Зараз не ліберали вчать життю. А ПокРащувачі. І не тільки нас - всю Європу. Чи Ви Буртку в ліберали записали?

       аноним

       74.12.12, 09:58Ответ на 6 от gatyla

       Зараз не ліберали вчать життю. А ПокРащувачі. І не тільки нас - всю Європу. Чи Ви Буртку в ліберали записали?Це,що зараз є -- це і є класичний лібералізм. Дивися -- в Раді сидять відверті українофоби, демонстративні підараси і лесбіянки. Усіляка інша гидота. Я вже не кажу про тупого жлоба-Овоща. Ти можеш уявити, аби його запорожці отаманом обрали? Та його падлу і на Січ би не пустили. А хто найбільше виє, коли ми про традиції козацькі говоримо? Ліберасти і толєрасти. Бо козаки цю владу і дня би не терпіли -- порубали би на капусту.

        аноним

        84.12.12, 09:59Ответ на 6 от gatyla

        Зараз не ліберали вчать життю. А ПокРащувачі. І не тільки нас - всю Європу. Чи Ви Буртку в ліберали записали?До речі -- буртки то шавки, не вини визначають наше життя. Вони шакали обїдками задоволені.

         94.12.12, 10:01

         Цікава оповідка.
         В наш свід, дійсно, достатньо внести бодай примару того пенька, бодай натяк, що покарання за зло невідворотне...
         і ситуація значно покращиться.

          104.12.12, 10:05Ответ на 7 от аноним

          Лібералізм? Ліберал за права іншої людини опу порве кому хочеш. Справжній ліберал. А в ВР засіли підари-тоталітарики. Так дрібного пошибу.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая