хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Думати добре, а добре думати ще краще

Україна скуповує долар, а я по малу розвиваю проект, скуповую діодне освітлення, за грубими підрахунками, в моєму будинку очикується зниження витрат енергоресурсу до 80Вт а це мабуть цілий ПК. Правда від цього я не виробив нічого власного, за те за минулих два роки я вивчив причини згорання цих ламп, метод підбору в магазині, і самостійний ремонт.

Варте також додати, що збиткове трансляційне радіо я замінив на ефірне(реставрувавши техніку власноруч), і здешевив домашнє ЗМІ на 10 грв

Одна з топових тем у українців останнім часом — збільшені комунальні платежі. Тим, як платити менше, стурбовані буквально всі — від пенсіонерів до власників торгових і офісних центрів. Насправді, це здійсненне завдання — скоротити споживання енергоресурсів на 20-50% дозволяє енергоаудит.  http://vkurse.ua/ua/business/kak-platit-menshe-za-teplo.html 

Памятаємо нове гасло "Україна є", шукаємо її обличча, і власної справи.

Не ображати сусідні країни, і визнавати помилки.


Map
3

Коментарі

125.01.15, 14:15

"здешевив домашнє ЗМІ на 10 грв"

Это если каждый украинец так сделает, то высвободится 200 млн гривень. Это ж сколько бомб можно купить!

    225.01.15, 14:48Відповідь на 1 від CKB

    Збереження на приватний рахунок це хто захоче пожертвувати.

    А от 80Вт перечисліть на тарифний план, і це буде теж мінімальна економія закупівлі ресурсів з бюджету.

    Однак і енергетики працюють на власний рахунок.

    Тому бомби стягують за обоюдним бажанням.

    Ну я так розумію, що Україна не бомбить населення Росії.