хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Радіо по телефону

lolУ нас радіо по телефону є? Вперше таке чую, а не погано, скасувати дротове радіомовлення і перевести в телефонне мовлення

Хотим также пригласить Вас к прослушиванию нашего интернет-радио и сообщить Вам, что для жителей США предоставилась возможность слушать наше радио по телефону. Если Вы проживаете в США и у Вас нет компьютера и доступа в интернет, но есть телефон с неограниченным тарифом, то Вы можете послушать наше радио, позвонив по телефону: 1 (712) 432-6650. Не забудьте сообщить об этой возможности своим друзьям, близким и знакомым.  


Ну за те може і в Україні не всі знають, і навіть я не випробував толком, що тепер Укртелеком надає 5 годин безкоштовного зв'язку по всій Україні раз на місяць.



Map
1

Коментарі

Гість: B@rseG71

129.01.15, 11:25

я слушаю радио либо напрямую на телефоне,либо с I.UA,причём любую музыку.Вопрос только в том,что надо ставить телефон на зарядку,ибо с нета быстрее садится аккумулятор.А когда дома,то через IPTV приставку ,звук вывел на колонки,меня устраивает вполне

    229.01.15, 11:27Відповідь на 1 від Гість: B@rseG71

    Ну то я так "думаю" дротовий телефон чи принаймні радіо викликається набором номеру.

      329.01.15, 11:34

      Ой,только не надо рекламировать укртелеком

        Гість: B@rseG71

        429.01.15, 11:35Відповідь на 2 від Крилами віри

        Ну то я так "думаю" дротовий телефон чи принаймні радіо викликається набором номеру.так а смысл?Сейчас народ массово отказывается от проводных телефонов,ибо цены постоянно поднимают.Опять же,тарифы там не самые хорошие.

          529.01.15, 11:35Відповідь на 3 від georgi

          Рекламувати є що, Ви просто погано про нього знаєте

            Гість: B@rseG71

            629.01.15, 11:37Відповідь на 3 від georgi

            Ой,только не надо рекламировать укртелекомне-а,надо.Пусть люди сравнят качество услуг и сервиса.Я устал бороться с Укртелекомом и отказался от их услуг в своё время на работе.По крайней мере интернет у них ужасен

              729.01.15, 11:38Відповідь на 4 від Гість: B@rseG71

              1) Гарячі лінії

              2) Найвища якість, і стабільна по всьому меридіану планети

              3) В принципі я вивчав ремонт деяких апаратів.

              4) Тепер можна безкоштовно дзвонити на радіофоруми, магазини і т. п.

              5) Коштує нинче 31.58 грв

                Гість: B@rseG71

                829.01.15, 11:39Відповідь на 7 від Крилами віри

                1) Гарячі лінії

                2) Найвища якість, і стабільна по всьому меридіану планети

                3) В принципі я вивчав ремонт деяких апаратів.

                4) Тепер можна безкоштовно дзвонити на радіофоруми, магазини і т. п.

                5) Коштує нинче 31.58 грв
                честно,не пользуюсь.Всё что нужно нахожу в нете.Пытаюсь осилить интернет-телефонию,да пока знаний маловато

                  929.01.15, 11:44Відповідь на 8 від Гість: B@rseG71

                  Інтернет в містах у них тепер "ОГО" це дешевше грибів, а в селі я Інтернетом користувався не один рік на швидкості 16.8 Кбіт.с для Вашого офісу не погано. Ну у мене тоді друг в телефонії працював і лінія була намазі, а зараз провід тріскучий, і добре що Інтернет мобільний.

                    Гість: B@rseG71

                    1029.01.15, 11:46Відповідь на 9 від Крилами віри

                    вот от ОГО я и плевался.Одно время звонил в техподдержку чуть ли не каждый день.Удачный звонок-это в среднем 10 минут ожидания на линии

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна