хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Ловимо мисль(яке залізо краще)

1

Коментарі

118.12.13, 02:53

Відео показує як типи комп'ютерів не однаково робочі в Інтернеті та інших режимах, а в цьому випадку старіший ПК обскакав нового.

Однак тема під питанням, і я трохи розгляну це разом з автором на Ютубе

    218.12.13, 03:09Відповідь на 1 від Крилами віри

    Відео показує як типи комп'ютерів не однаково робочі в Інтернеті та інших режимах, а в цьому випадку старіший ПК обскакав нового.

    Однак тема під питанням, і я трохи розгляну це разом з автором на Ютубе


    Ти мене вибач але не втему....

      318.12.13, 03:27Відповідь на 2 від Niccars

      До гурту годиться.

        418.12.13, 03:33

        Багато хто скаржиться: ось провайдер дав Інтернет, а заявленої швидкості немає. Тепер провайдер часто задає модне питання: яке у Вас обладнання? Виявляється продуктивність Інтернету залежить від конфігурації наших комп'ютерів. Мене як наладчика, це цікавить. Улюбленна тема автора каналу це оптимізація ПК. Тобто старий комп'ютер у хорошого майстра, може краще йти чим спонтанно куплений дорогий комп'ютер.

          518.12.13, 04:43

          Два разных компютера...
          Два разных провайдера !!!
          А значить и работа и загрузка будет естественн разные !!!
          В чём прикол не пойму ???

            618.12.13, 06:37

            Пане майстре, а то правду кажуть, що коли замість процесора вставити такий же шматочок сала, залізо запрацює краще?

              718.12.13, 12:49Відповідь на 5 від Nazar42

              Прикол в тому, що чим швидший Інтернет, тим більші вимоги до комп'ютера.

              Тобто провайдер заявляє високі параметри але ми їх не можемо прийняти своїм комп'ютером бо наш ПК краще робитиме на слабому Інтернеті чим на швидкому. В ранішньому ролику ми разом з російським майстром, вивчали всі пов'язані нюанси.

              Однак на цей раз він збився з толку, і не може сходу, пояснити, що відбувається.

              Отже можливо я продвину питання, своїми коментарями в його темі.

                818.12.13, 13:32

                Ну во первых разные провайдеры....а значить и скорость инета и обработка инфы будет абсолютно разная...
                Вот похожая тема....и мой ответ вверху....
                Чем далше растояние до абонента...тем выше пинг...и тем хуже работает инет...а после 70 ms вообще глюки и инет нормально работать не может...
                http://old.otvet.mail.ru/question/97469918

                  918.12.13, 13:57Відповідь на 8 від Nazar42

                  Інет то понятно. Але тема його каналу це оптимізація ПК за ресурсами комп'ютера.

                  Наприклад під час трафіку(відео Ютуб) на процесорі з одним ядром, у мене жарив процесор інколи 70%, а зараз на двох ядрах 10-12%

                  У нього на слабшому Інтернет, процесор сильно зашкалює, а сам процесор і вся апаратна на сучасних комплектуючих.

                  Старий у нього йде ленше хоча і швидкість більша і обробка сигналу.

                  Різні причини бувають але автор поки мовчить(здається там не однакова кількість ядер, і різні антивіруси впливають, і ще...)

                    1018.12.13, 14:04Відповідь на 8 від Nazar42

                    Це хороша відповідь

                    Что делать?
                    Если хочется получить ответ здесь и сейчас, то в вопросе должно быть название провайдера, город, как именно сделано подключение к интернету.
                    Например, если через USB 3G-модем, то при плохом сигнале это вполне приличная скорость. Бывает ещё хуже.

                    http://old.otvet.mail.ru/question/97469918

                    У мене при 100% сигналу, виходить близько 2 Мб.с.(не стабільно) але без зовнішньої антени модем