хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Арчибальд Кронін. Ключи від царства

Прочитавши "Замок  Броуді" в  мене  не  виникло  ніяких  емоцій,  окрім відчуття  згаєного  часу. Але зараз  на  свій  страх  і  ризик  вирішила  прочитати  "Ключи від  царства". Знаєте,  таке  враження,  що  це  писали  дві  різні  людини.  Я оцінила  це  як  небо  і  земля.  Небо -  "Ключи  від царства". 
Історія  про  католицького  священика,  який  присвятив  себе  служінню. Не  пафосно  і  брехливо,  ховаючи  свої  сумніви  і  реальні  погляди,  а  відчайдушно  правдиво,  насамперед   перед  Богом  і  собою. 
Книга  вразила! Можливо тому,  що  як  католичка  маю  багато  спільних "думок"  з  тим  священником,  який  не  боїться  казати:
 "Бог судит нас не только по тому,  во что мы верим, но и по тому, что мы делаем"
"А как  вы  определяете христианина? Если  он один  из  семи дней он  идет в церковь, а остальные шесть лжет, клевещет, обманывает своих близких?"
Я  знайома  з  хлопцями,  які  обрали  собі  стежину  служіння,  вони  не  фанатики,  а  звичайні  хлопці,  які  дуже  подібні  до  головного  героя.
Книга  надихає,  бо  якщо  людині  випадає  стільки  випробувань,  а  він  не  перестає  вірити  і  має  надію  на  краще,  то  мені  часто  було соромно  за  свій  гріх  втрати  надії  при  найменших  невдачах. 
"Ад - это то состояние,  когда человек перестает надеяться"

0

Коментарі