Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Фредерік Бегбедер "Кохання живе три роки"

От чесно, так і не зрозуміла ажіотажу навколо цієї книги. Такий собі "Квадрат Малевича" в літературі, ІМХО. Прочитати варто хіба для того щоб скласти власну думку.
Моя думка - сповідь розбалуваного життя хлопчиська, який не в стані пережити типову для будь-якої пари "кризу трьох років" намагається підвести під свою слабкість "наукову базу".

12

Коментарі

111.02.13, 18:10

Всё намного проще. Бегбедер - рекламщик, его книги - его бизнес. На скетчах он столько не поднимал.

    211.02.13, 18:29Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    Те що він рекламщик і його книги бізнес це зрозуміло.
    Я просто не можу зрозуміти що в них такого що від них всі в такому захваті. У бібліотечній книзі купа поміток олівцем, тобто є люди які всерйоз те що він пише сприймають
    99 франків ще туди-сюди, там справді є цікаві откровення про рекламну індустрію, а це ж просто книга ні про що...

      311.02.13, 18:36Відповідь на 2 від tanjuwa

      Я не в "захвате".........я даже не знаю такого писателя...невозможн всё в этом мире перечитать....а потому читаю что считаю интересным для меня...

        411.02.13, 18:38Відповідь на 2 від tanjuwa

        Таня, а чем лучше бразильский борода-нарик-псевдофилософ? Лично мне Бег ближе, прямее и естественнее.

          511.02.13, 18:45Відповідь на 4 від Al KazlOFF

          Ти про Коельо? У нього принаймні красиві казки, ІМХО
          Це як кубізм і абстракціонізм - і те і те на любителя, але у першому хоч якусь естетику неозброєним оком видно

            611.02.13, 18:46Відповідь на 3 від Nazar42

            Все перечитати звісно не можливо, але як на мене то певне уявлення про сучасні напрямки літератури варто мати. Хоча б для підтримання світської розмови при потребі.

              711.02.13, 18:51Відповідь на 5 від tanjuwa

              Ти про Коельо? У нього принаймні красиві казки, ІМХО
              Це як кубізм і абстракціонізм - і те і те на любителя, але у першому хоч якусь естетику неозброєним оком видно
              А вот мне его тошнотворные притчи не пошли. Грубоватая эстетика ( можно с приставкой анти-) Бегбедера намного ближе. Хотя второй раз перечитывать желания не возникает.

                811.02.13, 19:03Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                Я Коельо читала в кінці школи і на перших курсах, на той вік пішло нормально, і як на мене він в принципі на жінок орієнтується
                Бегбедер справді можливо ближчий чоловікам.
                Хоча шукати якусь глибину що в першому що в другому - заняття безперспективне

                  911.02.13, 19:05Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                  P.S. З тієї ж когорти як на мене і Річард Бах

                    1011.02.13, 19:16Відповідь на 9 від tanjuwa

                    и про Баха соглашусь, и про подчёркнутую самцовость Бегбедера.
                    а поиск глубины в ширпотребе - трата времени.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна