хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Какое наводнение!?

Цю інформацію отримав з розсилкою від друзів. Про зміст судіть самі...

Это сообщение пришло в мой скайп из командного чата!

Здравствуйте друзья. Пишу не ради сочувствия или в поисках какой-то помощи. Я просто хочу правды! Про наводнение, думаю уже все слышали, но в очередной раз ни единого слова правды. Я не просто хочу рассказать, что тут происходит. Я просто кричу от злости т.к. в очередной раз администрация Ткачёва скрыла всю правду. Если у кого-то есть возможность распространить эту информацию - помогите пожалуйста !!! Я живу 60 км. от Крымска, в самом городе у меня живёт тётя с двумя двоюродными братьями. Вчера удалось с ними связаться... То что они рассказали это просто шок и ни единого слова не совпадает с официальными отчётами!!! Во первых оповещение - они живут (точнее жили в 30 метрах от пожарной части) - но даже они не слышали громко-говорящей связи!!! Тётя всю ночь не спала, БЕГУШЕЙ СТРОКИ как говорит глава администрации Крымского района - НЕБЫЛО!!! Да и кому она помогла-бы в 3 часа ночи? 14:44 Теперь жертвы - Какие 170 человек!!!!!!! Таких посёлков как Баканка уже просто нет!!! Посёлка с населением около полу- тысячи человек просто нет!!! Ещё вчера по самому Крымску в водостоках лежали трупы стариков и детей. Ночами мешки с трупами вывозят КамАЗы рейсами около 300-500 мешков за рейс!!! И всё это ещё в самом разгаре!!! Пока только собирают мёртвых в черте города, леса и рисовую систему куда ушло наводнение пока ни кто не исследует! Только на улице где жил старший брат из домов вывезли 73 ТРУПА. (брат вскрывал дома и помогал доставать трупы. Люди во сне погибали целыми семьями!!! 73 - ЧЕЛОВЕКА ТОЛЬКО С ОДНОЙ УЛИЦЫ И ТОЛЬКО САМОГО КРЫМСКА!!! КАКИЕ МОГУТ БЫТЬ 170 ИТОГО! Теперь, правда, о причинах - КАКИЕ ДОЖДИ!!! Волна (именно волна) смывавшая саманные дома как спички достигала - 3-5 метров!!! Любой здравомыслящий человек понимает, что уровень воды от дождя не идёт волной (это я и сам подтверждаю как участник трёх наводнений за последние 10 лет). Я уверен, что жители Баканки знают правду - но за пределы Краснодарского края она не выйдет. Прошу, всех кто может, распространить правду!!! Мы уже не ждём помощи - мы хотим правды.— irina61d598
53

Коментарі

113.07.12, 10:43

Раша діє за совдепівськими стандартами,-все приховати та замовчати.

    213.07.12, 10:46Відповідь на 1 від Davigadoff

    Они так привыкли еще с совдеповских времен, потому и ждать правды (как и добиваться ее) - напрасная трата времени и нервов... Это их стиль и он их вполне устраивает...

      313.07.12, 10:48Відповідь на 1 від Davigadoff

      Раша діє за совдепівськими стандартами,-все приховати та замовчати.В цьому то й кри'ться справжній жах ситуації, що склалася.
      І нас також вже "валують" до цього заповідника гоблінів...

        Гість: Рус с kija

        413.07.12, 11:01Відповідь на 1 від Davigadoff

        Раша діє за совдепівськими стандартами,-все приховати та замовчати.Штазі вихований так

          анонім

          513.07.12, 11:03

          Зате ліліПуцька на гвинтокрилі усе облитів, усе побачив і подався до Овоща, аби і нас у цей заповідник совковий втягнути.

            613.07.12, 11:11

            Хочу нагадати схожу трагедію "Бабиного Яру" в Київі, там намивали площу під будівництво, обмеживши будівельний майданчик НАМИВНОЮ ж дамбою. Теж прокотилася багатометрова хвиля рідкої пульпи і теж була суцільна мовчанка всіх комунячих ЗМІ.

            В Кримську ніби-то хтось одночасно відкрив шлюзи, готуючись до зливи. Найстрашніше те, що всі винуватці вийдуть з цієї води СУХИМИ, бо вони всі належать до місцевих "ландиків" - никчемні розбещені покидьки, які захищені багатошаровою шкарлупою родинних, корупційних та кланових "зв'язків"

              713.07.12, 11:25

              Все це більш схоже на сплановану акцію зачистки території Раші від залишків кубанських "хохлів"?

                813.07.12, 11:27Відповідь на 5 від анонім

                Зате ліліПуцька на гвинтокрилі усе облитів, усе побачив і подався до Овоща, аби і нас у цей заповідник совковий втягнути.А нас чим затоплювати буде? ДніпроГЕСом?

                  913.07.12, 11:57

                  Читав десь цей текст.

                  Є Баканка (станиця Нижньобаканська), стоїть майже ціла. Але вода була така ж, як і у Кримську. Бачив на ютюбі. Щодо людей -- мабуть, таки загинуло більше, аніж кажуть.

                  Неберджаївське водосховище різко злити не можна -- там немає шлюзів. Але паралельно є ще пара-трійка менших водосховищ і ставків (зокрема, два Атакайських водосховища) зі шлюзами. Що там, невідомо. Влада приховує частину правди, але деякі "панікери" теж перебільшують. Правда десь посередині.

                  Щодо їхнього губернатора -- краще б він будував дамби в горах, а не біля Тузли.

                    1013.07.12, 12:14

                    Слів уже не має.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна