Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Как радостны мы были.....

Гарантии гражданских прав и их защита http://sovietera.net/answers/?part=5&num=14

«Огражден ли советский суд от государственного и партийного давления, в частности, при решении судьбы человека?»

— Статья 155 Конституции СССР гласит: «Судьи и народные заседатели независимы и подчиняются только Закону»umnik . Всякое давление на них с целью заставить принять то или иное решение запрещено и строго карается. podzatylnik Присутствие посторонних лиц во время совещания суда и вынесения приговора (по уголовному делу) или решения (по гражданскому делу) запрещеноstop . Реальной независимости суда способствует выборность судей и народных заседателей. Только избиратели, а не должностные лица, государственные или партийные органы могут лишить их полномочий. И что ни говори, это было так, заставляли становится народными заседателями.......Такого произвола как сейчас, тогда не было. Но сейчас прикольней, так как можно получить приговор даж без дела...И в этом свой позитив, не нужно напрягаться.....
16

Коментарі

19.01.12, 15:31

як на мене один ЙУХ, що радянський суд, що теперішній

    29.01.12, 15:33Відповідь на 1 від Fred Perry

    як на мене один ЙУХ, що радянський суд, що теперішнійнет, тогда оправдательных приговоров было в разы больше....

      анонім

      39.01.12, 15:40

      Можу погодитися, в совєтські часи більше дбали про фрмальний бік справи -- якщо вже заводили, то з потужною доказовою базою. Навіть там, де було явним замовленням. Такого як з Луценко тоді б не пройшло -- за таке попереднє слідство не одна б голова полетіла. Хоча нам від того не легше -- невинуватих теж немало страждало.

        49.01.12, 15:41Відповідь на 2 від Shnec

        дбали про обличчя савєцкава правасудія

          59.01.12, 15:44Відповідь на 4 від Fred Perry

          дбали про обличчя савєцкава правасудіясм комм 3, если не могли ничего вменить, то провоцировали, но без доказательств даже на КПЗ(более суток) не закрывали...

            69.01.12, 15:45Відповідь на 3 від анонім

            Можу погодитися, в совєтські часи більше дбали про фрмальний бік справи -- якщо вже заводили, то з потужною доказовою базою. Навіть там, де було явним замовленням. Такого як з Луценко тоді б не пройшло -- за таке попереднє слідство не одна б голова полетіла. Хоча нам від того не легше -- невинуватих теж немало страждало.То, что творится сейчас, вообще правосудием назвать нельзя....Один судья и цАр и бОх....

              анонім

              79.01.12, 15:51Відповідь на 6 від Shnec

              Можу погодитися, в совєтські часи більше дбали про фрмальний бік справи -- якщо вже заводили, то з потужною доказовою базою. Навіть там, де було явним замовленням. Такого як з Луценко тоді б не пройшло -- за таке попереднє слідство не одна б голова полетіла. Хоча нам від того не легше -- невинуватих теж немало страждало.То, что творится сейчас, вообще правосудием назвать нельзя....Один судья и цАр и бОх....Це точно! Саме слово "правосуддя" якесь недоречне, коли дивишся на всі оті "процеси" -- що по ЮВТ з Луценко, що по Тризубівцям зі Свободівцями, що по пані яка стрічку зрізала або дівчіні яка яєшню смажила. А тепер ще "судитимуть" тих, хто бігборд з мармизою Овоща фарбою закидав. Це вже повний гаплик.

                89.01.12, 15:55Відповідь на 5 від Shnec

                в мене дідусь поляків заспокоював, а по статті за крадіжку мотав...

                  99.01.12, 15:59Відповідь на 8 від Fred Perry

                  в мене дідусь поляків заспокоював, а по статті за крадіжку мотав...бач, хоч стаття була, да крадіжку вони ініціювали... Тепер даж це не робиться, починають суд із того, що виносять вирок...., а потім.... справу під це доводять....Да і ПРАВОСУДДЯ постійно пов*язку знімає, щоб виконати те що прописано.

                    109.01.12, 16:01Відповідь на 7 від анонім

                    Можу погодитися, в совєтські часи більше дбали про фрмальний бік справи -- якщо вже заводили, то з потужною доказовою базою. Навіть там, де було явним замовленням. Такого як з Луценко тоді б не пройшло -- за таке попереднє слідство не одна б голова полетіла. Хоча нам від того не легше -- невинуватих теж немало страждало.То, что творится сейчас, вообще правосудием назвать нельзя....Один судья и цАр и бОх....Це точно! Саме слово "правосуддя" якесь недоречне, коли дивишся на всі оті "процеси" -- що по ЮВТ з Луценко, що по Тризубівцям зі Свободівцями, що по пані яка стрічку зрізала або дівчіні яка яєшню смажила. А тепер ще "судитимуть" тих, хто бігборд з мармизою Овоща фарбою закидав. Це вже повний гаплик.Ще пореформують....і залишиться один суддя ---Бог.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна