хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

СРСР

попередня
наступна

Как выявляли психов в СССР(с)

Исключишь не тот предмет и тебя исключат из жизни.

продолжение тут http://smartinf.ru/article/33316
10

Коментарі

анонім

17.01.16, 20:59

http://photo.i.ua/user/1558105/440505/13684763/

Психов СССР выясняли так как и сейчас. Опасный человек, то, что бы он не исключал то всё равно исключат. Зато сейчас кто при деньгах- прячется за карточкой психа, а на машинах ездят

    27.01.16, 21:02Відповідь на 1 від анонім

    все відносне....що тоді,що зараз

      анонім

      37.01.16, 21:22Відповідь на 2 від Shnec

      все відносне....що тоді,що заразЗГОДЕН!

      Зі святом тебе!

        47.01.16, 22:08Відповідь на 3 від анонім

        все відносне....що тоді,що заразЗГОДЕН!

        Зі святом тебе!

          57.01.16, 23:09

          Веселі були часи, хай їм грець!
          А головним критерієм була неповага до Степаніди Власт'ївни. Не поважаєш - 100% шизофренік.

            68.01.16, 03:36Відповідь на 5 від Танк_

            Веселі були часи, хай їм грець!
            А головним критерієм була неповага до Степаніди Власт'ївни. Не поважаєш - 100% шизофренік.
            Галорідол, галодол, можептіл, Орап... Голоровному лікарю відділення спеціального утримання, Миколаївської обласної психватричної лікарні "Слівіно", найбільше подобалось призначати двох місячний курс лікування Галоперідолом." Жах" відпочиває!!!

              78.01.16, 06:13Відповідь на 6 від КРИВОРІЖЖЯ

              Веселі були часи, хай їм грець!
              А головним критерієм була неповага до Степаніди Власт'ївни. Не поважаєш - 100% шизофренік.
              Галорідол, галодол, можептіл, Орап... Голоровному лікарю відділення спеціального утримання, Миколаївської обласної психватричної лікарні "Слівіно", найбільше подобалось призначати двох місячний курс лікування Галоперідолом." Жах" відпочиває!!!
              Дякувати Богу теоретично, але в курсі."Сульфазиновий хрест" - теж приємна річ. Для буйних.

                88.01.16, 06:23Відповідь на 5 від Танк_

                зав відділенням дурки ,тих часів, ізмаїла,зараз зам мера по роботі з суспільством....мені вистачило 2 тижня реанімації і чотирі дні в Топиці, дурки СГВГ

                  98.01.16, 06:27Відповідь на 8 від Shnec

                  зав відділенням дурки ,тих часів, ізмаїла,зараз зам мера по роботі з суспільством....мені вистачило 2 тижня реанімації і чотирі дні в Топиці, дурки СГВГНічого,"пропетляли"

                    108.01.16, 06:32Відповідь на 9 від КРИВОРІЖЖЯ

                    зав відділенням дурки ,тих часів, ізмаїла,зараз зам мера по роботі з суспільством....мені вистачило 2 тижня реанімації і чотирі дні в Топиці, дурки СГВГНічого,"пропетляли"був варіант получити шизу і піти з арміїї, але те що побачив,відбило бажання залишатися там на 2 місяці, тому ретельно відповідав на всі питання.... і на наступний день мене вигнали.... Там добре видно хто косить, хто не косить, хто ВЖЕ не косить

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна