хочу сюди!
 

Лариса

51 рік, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Одинадцяте засідання Polit Club. ч.2

У 2004 році на українські вулиці виходив саме середній клас, переконана Соня Кошкіна. Зараз, каже вона, таких людей у масовій кількості в Україні немає. Акції, які відбувались у Москві, стались, на думку шеф-редактора «Лівого берега», тому, що «у них не було 2004 року».   Україна не має шансів змінитись, «поки голосуюча більшість людей не відчує власну суб’єктність стосовно території під назвою «Україна», каже Кошкіна. Суб’єктність, на думку шеф редактора LB.ua, визначається двома основними факторами: чи хочете ви, щоб у цій країні жили Ваші діти; чи хочете Ви платити тут податки.   Для того, щоб якісно змінити стан справ, зараз Україні бракує сильного активного середнього класу, вважає Соня Кошкіна.  «Але люди, які готові були боротись за свої права зараз або у в’язниці, або в еміграції», – каже вона.
Люди в Росії не вірили в те, що чесні вибори можуть змінити їх результат, каже генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький. «Не було таких надій, що, якби вибори пройшли чесно, то Путін би не переміг», -- додає він.

Не варто закривати очі на те, що люди виходять на вулиці, підтримуючи лідера, який є втіленням їх надій. Такою надією для українців, на думку Княжицького, був свого часу Ющенко. Навальний у Росії так само втілює надії та сподівання молодої активної частини російського населення.
 
1

Коментарі