хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Сумніви про чистоту Біблії

smileДе які читачі блогу ще шукають віддати сумніву, що автор Біблії не є принциповим і може собі протирічити.

А, що ми можемо сказати коли звіримо вчорашні замітки які я поставив під науковий експеримент, і ось цю цитату http://pixs.ru/showimage/3png_6763711_14346435.png 

Думаю розвіються всякі сумніви.

Давайте закончим так. Поскольку Библия — это божественная истина, то она есть источник благословений. Притчи 8:34: «Блажен человек, который слушает меня». Луки 11:28: «Блаженны слышащие слово Божие и соблюдающие его». Во-вторых, это источник добродетели. Псалом 118: «В сердце своём сокрыл я Слово Твоё, чтобы не грешить перед Тобою». Источник чистоты, Иоанна 15:3: «Вы уже очищены через Слово». Источник победы, духовным мечом мы поражаем поборников лжи и обольщения. Источник роста: «Как новорожденные младенцы, возлюбите чистое словесное молоко, — 1 Петра 2, — дабы от него возрасти». Источник силы: «Оно живо и действенно, и острее всякого меча обоюдоострого». Верное руководство, Псалом 118:105: «Слово Твоё — светильник ноге моей и свет стезе моей». Библия — самая могущественная книга, поскольку только она божественна. Она может разрубить на части, Евреям 4:12, разделить на кусочки, однако может и заново всё собрать, 1 Петра 1, так что вы возродитесь по Его Слову, и это даст вам великую радость: «И сие пишем вам, чтобы радость ваша была совершенна».

http://www.gty.org/Resources/Sermons/ru90-323 

 

Map
1

Коментарі

120.10.14, 00:04

Мені от тільки цікаво: зараз син спитає у батька "як розпізнати дівочість у моєї жінки?"

Який відсоток батьків в Україні зможе пояснити це сину?

    220.10.14, 07:53

    З вашої ущербної логіки виходить, що крім Ісуса було ще декілька напівбогів, яких потім народила Марія... Конгеніально! Давайте знайдемо їх нащадків і прикандибошимо. За наші гріхи, звісно!

      Гість: Malef(banned)

      320.10.14, 10:40

      нет никакого "автора" Библии. Есть "группа анонимных авторов" и очень современная датировка оригиналов

        420.10.14, 15:01Відповідь на 3 від Гість: Malef(banned)

        Це у тебе "єсть" а у мене є вірність тобто бажання мати точну копію Біблії

          520.10.14, 15:11Відповідь на 2 від Big_Erny

          Хіба наука дружить із логікою?

          Ми ще раз науково довели, що секс по Біблії це бракоСОЧЕТАНИЯ, і ви тепер бачите як відбувається цей процес сочетания від першого сексу. Біблія орієнтується на здоров'я по ознакам полюції, і критично забороняє секс по ознакам дівочості яку дуже легко довести науково!

          Тобто ми спостерігаємо в Біблії ясну і пряму думку яка не протирічить собі.

          В уроці №5 ми побачили в чому Вам треба каятись.

            Гість: Malef(banned)

            620.10.14, 15:33Відповідь на 4 від Крилами віри

            Це у тебе "єсть" а у мене є вірність тобто бажання мати точну копію Бібліїточной копии нет и быть не может

              720.10.14, 15:39Відповідь на 6 від Гість: Malef(banned)

              Ну нещасний ти человек.

              Пройди курси BBN "Достоверность Библии" ми вже висвічували на порталі цей курс.

              Уроки скасовують всі питання навколо перекладу істин чи мислі.

              Звичйно різні мови не можуть якісно дублювати висловлювання, і все ж фразу не перенесеш, а думку перенесеш.

              Це інша тема не мороч

                Гість: Malef(banned)

                820.10.14, 21:16Відповідь на 7 від Крилами віри

                О достоверности нужно спрашивать не у сектантов, а у тех, кто способен к критическому мышлению.

                Если ты считаешь, что у Библии есть автор, то ты просто обычный невежда

                  920.10.14, 22:25Відповідь на 8 від Гість: Malef(banned)

                  А я думаю, що як науковцям так і радіо FM, насрати чи Біблію доводить наука чи ні, це мало кого цікавить.

                  Отже ми дослідити вже два параметри про явище полюцію, і явище дівочості.

                  Я тобі колись говорив, що аби довести Біблію, треба брати вузьку тему, а не абстрактно філософствувати.

                  23 роки з Біблією я ще ні разу не наткнувся на підводний камінь.

                    1020.10.14, 22:45Відповідь на 5 від Крилами віри

                    Хіба наука дружить із логікою?
                    В уроці №5 ми побачили в чому Вам треба каятись
                    Наука - так. ви - ні.
                    Не МИ, а ВИ. Якщо продовжуєте бачити те, що не бачать інші, то моя порада про шапочку з фольги досі актуальна!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна