Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

З листів BBN

По ходу проходження уроків, ми можемо ставити уточнюючі питання, ось як буває:

Привет!

Обдумывая урок №7 я озадачился примером из Псалма

"Вкусите, и увидите, как благ Господь! Блажен человек, который уповает на Него!"

"Вкусите" я ещё как-то воспринимаю глубину этого слова из русского языка но: в укр. переводе звучит "скуштуйте" это же буквально съешьте?

Почему не "отведайте" или "примите", а "вкусите"?


Роман, приветствуем Вас! 

Извините за задержку с ответом! Благодарим вас за то, что изучаете Слово Божье вместе с нами. Прежде всего при изучении значений определеных слов в Библии необходимо помнить, что мы изучаем Слово Божье в переводе поэтому для того, чтобы глубже понять этимологию и морфологию слов, то лучше всего изучать слово, которое употреблялось в оригинале Писания. В данном случае, переводчик решил употребить слово "вкусите", чтобы более точно отразить значение еврейского слова "тауам". В данном случае, переводчик выбрал это слово не случайно, а чтобы нагляднее показать, что не достаточно только видеть и слышать о Господе, нужно, чтобы Он вошел в жизнь человека. Подобное мы наблюдаем каждый день в отношении пищи. Мы можем смотреть на нее, знать о ней, но настоящее понимание какова это пища на вкус приходит к нам только тогда, когды мы ее начинаем есть. 

Надеемся, что это краткое пояснение поможет вам в изучении Слова Божьего и хождении с Господом. 

Благословений,  







Сотрудники Библейского Института BBN



Map
1

Коментарі

Гість: Lolek

128.10.14, 21:03

А ви чули, шо Есус був простою, мля людиною!?
А вся ця хрень - просто людська vulgata!
Так ся тупо написало на папірусах... Помилково)))

    228.10.14, 21:36Відповідь на 1 від Гість: Lolek



    Чув таке: були самі прискіпливі критики але щирі шукачі істини, і взявшись досліджувати тобто науково підійшли до питання і пізнали Христа Господом і спасителем.

    Ці прозрівші критики написали свої книги які я власне всі і не прочитав.

    Ісус був також і людиною бо не людина не могла би нести покарання людини тому Ісус став людиною але людина не може так любити і мислити а то і воскреснути з мертвих після вищої міри покарання.

    Сказано, що Слово Бога стало плотью це зачаток церкви

      Гість: Lolek

      328.10.14, 21:46Відповідь на 2 від Крилами віри



      Чув таке: були самі прискіпливі критики але щирі шукачі істини, і взявшись досліджувати тобто науково підійшли до питання і пізнали Христа Господом і спасителем.

      Ці прозрівші критики написали свої книги які я власне всі і не прочитав.

      Ісус був також і людиною бо не людина не могла би нести покарання людини тому Ісус став людиною але людина не може так любити і мислити а то і воскреснути з мертвих після вищої міри покарання.

      Сказано, що Слово Бога стало плотью це зачаток церкви
      Шо ви мені тут цитуєте знов Римську стандартну пісеньку! Ця пісенька нічого не має спільного ні з Ісусом, ні з історією (реальною).
      Єшуа був доброю людиною, розумною, але в першу чергу - доброю!
      І наставляв своїх 12 тупих дятлів, як міг. І що в результаті? А ніфіга - не слухали його, тільки себе - ego

        428.10.14, 22:57Відповідь на 3 від Гість: Lolek

        Що-що а учні стали апостолами і підставили праву щоку, і понесли покарання по повній програмі тобто були сильними.

        Євангелію можеш пояснити ти і я третього не буває між двома, а ось через мене:

        Все, що Бого хотів зробити, передати і сказати у Христі. Тому Ісуса Христа звуть СЛОВОМ Бога.

        В історії людство робило не мало революцій заради справедливості і правди, і революції робили образи ті чи інші та моделі.

        Євангелія це революція Бога і образ, а успіх перед нею мають ті які ставлять два питання: любов і справедливість.

        Якщо ти досліджуєш євангелію в такій площині то матимеш успіх, а інакше абсурд.

          Гість: Lolek

          528.10.14, 23:05Відповідь на 4 від Крилами віри

          Що-що а учні стали апостолами і підставили праву щоку, і понесли покарання по повній програмі тобто були сильними.

          Євангелію можеш пояснити ти і я третього не буває між двома, а ось через мене:

          Все, що Бого хотів зробити, передати і сказати у Христі. Тому Ісуса Христа звуть СЛОВОМ Бога.

          В історії людство робило не мало революцій заради справедливості і правди, і революції робили образи ті чи інші та моделі.

          Євангелія це революція Бога і образ, а успіх перед нею мають ті які ставлять два питання: любов і справедливість.

          Якщо ти досліджуєш євангелію в такій площині то матимеш успіх, а інакше абсурд.
          Так-так, - учні підставили праву щоку, а дехто віддав голову. І падала вона три рази, і водою розродилися сходи!... А далі?
          А далі, шановний, всі вирішили - краще брати бабло!..

            628.10.14, 23:36Відповідь на 5 від Гість: Lolek

            Якщо ти не будеш крадійкою то і тобі будуть платити за працю, хіба не справедливо?

            Перше в євангелії ми поставили перед собою-справедливість.

            Думаю саме не чесна людина заплутується в питаннях чи треба платити за працю.

            А Християни якщо вони не підприємці, а духовні працівники то http://www.bbnradio.org/wcm4/bbnbirussian/%d0%91%d0%b8%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%b9%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%82% d0%b8%d1%82%d1%83%d1%82/%d0%a1%d1%82%d0%b0%d1 %82%d1%8c%d0%b8/tabid/2762/ArticleID/15808/De fault.aspx

            Але є між нами і просто робочі на різних авторських чи компанійських місцях, і навіть в політиці є християни.

              Гість: Lolek

              728.10.14, 23:44Відповідь на 6 від Крилами віри

              Якщо ти не будеш крадійкою то і тобі будуть платити за працю, хіба не справедливо?

              Перше в євангелії ми поставили перед собою-справедливість.

              Думаю саме не чесна людина заплутується в питаннях чи треба платити за працю.

              А Християни якщо вони не підприємці, а духовні працівники то http://www.bbnradio.org/wcm4/bbnbirussian/%d0%91%d0%b8%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%b9%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%82% d0%b8%d1%82%d1%83%d1%82/%d0%a1%d1%82%d0%b0%d1 %82%d1%8c%d0%b8/tabid/2762/ArticleID/15808/De fault.aspx

              Але є між нами і просто робочі на різних авторських чи компанійських місцях, і навіть в політиці є християни.
              Шановний, я вам намагався пояснити, що справжню ідею Христа (і мету) знав тільки він. Вона не задокументована - лише перекази зі слів людей через 70-90 років!

                828.10.14, 23:51Відповідь на 5 від Гість: Lolek

                Ось коротший лінк http://pixs.ru/showimage/3png_1294604_14481224.png

                підтримка Божого дому описана по всій Біблії http://pixs.ru/showimage/3png_7836929_14481280.png

                  928.10.14, 23:58Відповідь на 7 від Гість: Lolek

                  Та чого там, всі послання підписані http://pixs.ru/showimage/3png_8383546_14481323.png

                  Взагалі новий заповіт підписаний у заголовках а не в кінці, і автори ще часів Христа, а в часності євангелія від Луки або Івана який був самим улюбленим учнем Ісуса ми бачимо як вони підписують своє свідчення.

                    1029.10.14, 00:01Відповідь на 7 від Гість: Lolek

                    Біблію підписують як сторонні дослідники Лука чи Павло так і прямі Іван чи Петро і т. д.

                    Ну як же вони були тупими?