хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Лягай і вставай Україна

smile Особливо приємно мені сьогодні на порталу винести на показ мого основного і найкращого викладача, що стосується Біблії.

Починалося так: було тоді мені 16 років, прокручував свій маленький улюблений всехвильовий приймач на чотирьох батарейках, яким ночами я бороздив не Інтернет, а великий і потужній ЕФІР обдумуючи передачі світових радіостанцій, навіть можу сказати як називався цей приймач "Россия 303"

В гущі численних перешкод, а можливо й глушилок радянських часів,  почув голос "я надеюсь Вы уже открыли свою Библию?"

А у мене її не було, навіть й досі не так просто придбати, Інтернетом за теперішніх часів я дістав безкоштовно один екземпляр але старого перекладу, потім мені підказали скачати електронну версію(безкоштовно), і нарешті знайшов магазин де можна купити хорошої якості за 200-300 грв.

Отже тоді в 1991 рік у мене таким же дивом як і цей голос з ефіру, Біблія лежала на столі бо зі школи принесла моя сестра по домашньому завданню, нашій школі виділили чотири екземпляри з дозволу М. Горбачева.

Звичайно сестра кинула її на стіл, і пішла гуляти в клуб на вечірку, як тоді гуляли, спивались і наїдались наркоти, знаємо всі!!!

А я взяв Біблію зі столу і не кинув її бо з цим вчителем я перелистав книгу вздовж 10 років.

Ось один із фрагментів тих самих "Библейские лекции"

0

Коментарі

131.05.13, 23:34

а що з сестрою?

    231.05.13, 23:38

    Вольфруддин - ні!!

      331.05.13, 23:46Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

      Тоді не будемо сходити з теми бо у Вас ще не було часу прослухати урок.

      Такі уроки йшли по 30 хв з Пн по Пт і всю Біблію проходили за П'ЯТЬ років, значить я пройшов два курси але вчитель в Іспанії, а я... потім відправив йому листи, і два з них було зачитано в ефір.

        431.05.13, 23:49Відповідь на 3 від Крилами віри

        а навіщо листи?

          531.05.13, 23:50Відповідь на 4 від ЛУКАВИЙ

          Хм... а для чого Ви пишете свої коментарі?

          Хто хоче почути цей урок у хорошій якості, ось його джерело http://bbnradio.org.edgesuite.net/BBNOnDemand/htmfiles/russian/R4MOTB.htm

            631.05.13, 23:54Відповідь на 5 від Крилами віри

            добре!

              71.06.13, 00:14Відповідь на 6 від ЛУКАВИЙ

              Тут я здублював свою замітку в гурт "Вчимось самі" але підправив деякі граматичні помилки http://uchimsami.blogspot.com/

                81.06.13, 00:17Відповідь на 7 від Крилами віри

                а що то за блог такий

                  91.06.13, 00:34Відповідь на 8 від ЛУКАВИЙ

                  До нього є безкоштовна програма від Майкрософт, і я вишукав яким способом можна експериментувати.

                  Мало людей які реально вчаться самостійно і з цікавістю дивляться на життя та опановують справи.

                  Тому по приколу я створив гурт таким людям.

                    101.06.13, 00:37Відповідь на 9 від Крилами віри

                    оригінально! ну і як є відгуки?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна