хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ти її пізнаєш

Ми майже перейшли курс "Духовне зростання" два надзвичайного значення курси "Достовірність Біблії" і...

Людина складається з тіла, душі(досвід життя за спадковістю, і на практиці), а ось про дух ніхто нічого не знає.

Біблія говорить, що Земна людина не містить в собі духа, і це є перша смерть бо духа містив в собі Адам.

Який важливий курс?

Ознакою духа в Адаму є його діалог з Творцем, і пізнання.

Тепер у нас є суперечки як Адам пізнав Єву?

Душевна людина по своєму це уявляє, а духовна, що ми називаємо християнин розуміє "пізнання" інакше.

Тут я намагаюсь це пояснити http://otvet.i.ua/user/5191898/12324/

А тут Ви можете самі переконатись, що значить "пізнати" її

 

https://www.youtube.com/watch?v=roFpRXQF7r4

0

Коментарі

126.05.13, 02:47

добре вам, зомбованим, вздрочнули, помолились й умиротворились... а мені гроші потрібні, в мене сімя

    226.05.13, 02:53Відповідь на 1 від Powehi

    Тобто духовно одарованим?

    Беріть в компанію світлих людей, і багатійте в Бозі

    Чомусь тільки в Америці є приклади успішних ділків християн, а у нас як бізнес так і чорна магія

      326.05.13, 03:03Відповідь на 2 від Крилами віри

      духовно обдаровані - це явно не про християн... хрестові походи, колонізації, інквізиції, РПЦ - всі війни разом взяті стільки не вбили, як твоя милосердна релігія

        426.05.13, 03:09Відповідь на 3 від Powehi

        От на цій літературі Ви й богатієте, тоді зрозуміло.

        Так справді, примирились з Богом то богатіємо по новому, і зло залишити доведеться добровільно.

        Просто дивовижно як зло бояться менше чим Бога

        Сьогодні дивився св'яткування Кривого Рога там говорили про великі прогреси в місті, а значить на цьому роблять і гроші.

        Невже Кривий Ріг богатіє лише на злі?

          526.05.13, 06:04Відповідь на 4 від Крилами віри

          ти що, взагалі всі клепки втратив від іудопоклоніння, до чого тут Кривий Ріг, яке зло в святкуванні дня міста?пішов би ти й саморозп'явся, раб божий!

            626.05.13, 18:26Відповідь на 5 від Powehi

            Якби місто будувалось одним злом то навіщо св'яткувати?

            Стосовно ж "хрестових походів" то перше згадайте сучасні: коли чоловіки своїм українським дружинам вибивають зуби.

            Ось Вам і пізнання, ось Вам і походи.

            Говорила мені одна така(як втекла від чоловіка) "я не такая", а через кілька місяців, дізнався, що у неї в зайнятому будинку вже новий хахаль.

            То не даремно Ви так боїтесь ті походи.

              726.05.13, 19:34Відповідь на 6 від Крилами віри

              проснись чоловіче! твій бог жид!

                826.05.13, 20:13Відповідь на 7 від Powehi

                Жиди тобто чисті євреї чи як кажуть сьогодні Юдеї: це єдиний народ, що знайшов сили здвинути з місця цивілізацію, і відірватись від застойних світських звичаїв. Євреї принесли нам розуміння гріха та розуміння св'ятості Бога.