хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Янукович зустрічається з інтелігенцією за закритими дверима



Президент України Віктор Янукович зустрічається з інтелігенцією за закритими дверима. Журналістів не пустили (бо вони не інтелігенція на думку Януковича та тих, хто зібрався на зустріч із ним).

У Палаці Потоцьких в залу для преси транслювали лише вступне слово Януковича, у якому він пояснив, що має намір обговорити з інтелігенцією, зокрема, гуманітарну стратегію розвитку України. Щодо самої зустрічі Янукович сказав: «Для мене це така необхідна річ, бо я повинен тримати руку на пульсі».

«Необхідним є створення механізмів, створення культури, пам’ять людини і пам'ять людства повинні бути безперервними», – зазначив Янукович додаючи, що сталий розвиток неможливий без духовності.
«Ваш великий і творчий досвід має виняткове значення», – сказав президент звертаючись до інтелігенції.
Окрім того, Віктор Янукович зазначив, що його зустрічі з львівською інтелігенцією вже стали доброю традицією.

Щодо перебігу наради відомо, що перший виступ надано Роману Лубківському а також, що на нараді присутні Раїса Боготарьова, герой України Юрій Шухевич (вже не перший випадок шанобливого ставлення до регіоналів та Януковича цього пана), народний артист України Федір Стригун, генеральний директор Львівського національного театру опери і балету ім. С. Крушельницької Тадей Едер та радник президента Ганна Герман.

***

Сьогодні у Львові у зв’язку з візитом президента Віктора Януковича перекрили в центрі вулиці Коперніка та Дорошенка. Це пов’язано з тим, що в Палаці Потоцьких проходить зустріч Януковича з творчою інтелігенцією. Саму лише вул. Коперніка охороняють близько 100 правоохоронців у формі та в цивільному.

Багато людей не в змозі через «стінку» міліції потрапити на роботу чи додому на ці вулиці. Зокрема, на початку вул. Коперніка кілька осіб з офісу НРУ (офіс знаходиться на вул. Коперніка, 11, – ред.) не могли впродовж 20 хвилин переконати правоохоронців про те, що їм треба потрапити на роботу.
«Проблема дуже проста. Я представляюся працівникам органів внутрішніх справ, що я депутат обласної ради, голова фракції… я очолюю ЛКО НРУ, яка має офіс тут на другому поверсі, ось мої прапори висять. І я пояснюю, що мій офіс потребує керівника і керівництва. Ми маємо роботу продовжити. Один кордон (міліції) впускає, інший не впускає. Хвилин 20 мене точно не впускали. Депутатське посвідчення показав», – запевнив журналістів Андрій Корнат, депутат Львівської обласної ради. Після розмови з журналістами міліціонери вирішили пропустити його до офісу.

10

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

113.04.12, 08:33

Юрій Шухевич (вже не перший випадок шанобливого ставлення до регіоналів та Януковича цього пана Він і проти Юлі свідчив , підтримуючи цих покидьків при владі.

    213.04.12, 09:48Відповідь на 1 від Гість: Лютый Гриня

    Не правда, що яблуко від яблуні...

      Гість: Анна Герман

      313.04.12, 10:22

      Смелый ход Виктора Фёдоровича !
      Вместо того чтобы привезти во Львов донецкую интиллигенцию вместе с её берегиней , супругой Виктора Фёдоровича и встретится во Львове с ней !
      Это безусловно блестящий политический манёвр.

        413.04.12, 10:59

          513.04.12, 11:08Відповідь на 3 від Гість: Анна Герман

          Аннушка, ты опять сбежала с процедур???

            Гість: Анна Герман

            613.04.12, 11:24Відповідь на 5 від Юрий Смирнов

            Ни в коем случае.
            А Вы тоже знаете о новой антицеллюлитной программе Виктора Фёдоровича ?
            Эффект потрясающий.
            И сбежать вряд ли получится у кого нибудь.

              713.04.12, 11:55

              Окрім того, Віктор Янукович зазначив, що його зустрічі з львівською інтелігенцією вже стали доброю традицією ...це просто добра традиція і нічого більше.
              Мєнтів звезли з навколишніх областей ще за день до приїзду і забили їх автобусами навколишні вулички. Мєнти спали в бронежилетах і їм було заборонено покидати автобуси.Таке враження, що була спроба захоплення міста а інтелігенцію привели під конвоєм на зустріч з харантом

                813.04.12, 11:56Відповідь на 5 від Юрий Смирнов

                Аннушка, ты опять сбежала с процедур???

                  Гість: Анна Герман

                  913.04.12, 12:32Відповідь на 7 від заблокований

                  В этом то всё и дело .Ждали донецкую интиллигенцию . Мой коммент № 3 !

                    Гість: Лютый Гриня

                    1013.04.12, 12:44Відповідь на 7 від заблокований

                    Окрім того, Віктор Янукович зазначив, що його зустрічі з львівською інтелігенцією вже стали доброю традицією ...це просто добра традиція і нічого більше.
                    Мєнтів звезли з навколишніх областей ще за день до приїзду і забили їх автобусами навколишні вулички. Мєнти спали в бронежилетах і їм було заборонено покидати автобуси.Таке враження, що була спроба захоплення міста а інтелігенцію привели під конвоєм на зустріч з харантом
                    Боїться сука...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна